Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 365: | Linia 365: | ||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|01.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|02.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|1-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|09.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|29.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|18-16 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30.03.1980 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|} | |||
=MECZE TOWARZYSKIE= | =MECZE TOWARZYSKIE= |
Wersja z 14:48, 18 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1979/1980
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 30 | 25 | 25 | 5 | 79 | 33 |
2 | Start Łódź | 30 | 20 | 20 | 10 | 68 | 40 |
3 | Czarni Słupsk | 30 | 20 | 20 | 10 | 70 | 43 |
4 | Wisła Kraków | 30 | 13 | 13 | 17 | 52 | 63 |
5 | BKS Stal Bielsko-Biała | 28 | 14 | 14 | 14 | 53 | 56 |
6 | Spójnia Gdańsk | 28 | 12 | 12 | 16 | 54 | 53 |
7 | Kolejarz Katowice | 28 | 12 | 12 | 16 | 51 | 53 |
8 | Siarka Tarnobrzeg | 28 | 11 | 11 | 17 | 36 | 65 |
9 | AZS AWF Warszawa | 28 | 10 | 10 | 18 | 42 | 65 |
10 | Zawisza Sulechów | 28 | 7 | 7 | 21 | 35 | 74 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.01.1980 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-6 | 15-12 | 15-1 | - | - |
2 | 27.01.1980 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-12 | 15-11 | 15-3 | - | - |
3 | 03.02.1980 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | 8-15 | 7-15 | 9-15 | - | - |
4 | 09.02.1980 | ? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
5 | 10.02.1980 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
6 | 16.02.1980 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 2 | 15-8 | 14-16 | 8-15 | 15-4 | 15-8 |
7 | 17.02.1980 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-2 | 15-11 | 15-6 | - | - |
8 | 23.02.1980 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 6-15 | 6-15 | 15-7 | 5-15 | - |
9 | 24.02.1980 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 11-15 | 13-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 9 | 9 | 9 | 0 | 27 | 3 |
2 | START Łódź | 9 | 8 | 8 | 1 | 24 | 5 |
3 | CZARNI Słupsk | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 16 |
4 | WISŁA Kraków | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 16 |
5 | SIARKA Tarnobrzeg | 9 | 4 | 4 | 5 | 13 | 23 |
6 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 3 | 3 | 6 | 13 | 23 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 22 |
8 | KOLEJARZ Katowice | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 21 |
9 | AZS AWF Warszawa | 9 | 2 | 2 | 7 | 14 | 22 |
10 | ZAWISZA Sulechów | 9 | 2 | 2 | 7 | 11 | 24 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 01.03.1980 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 17-15 | 15-7 | - | - |
11 | 02.03.1980 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 2 : 3 | 1-15 | 6-15 | 15-9 | 15-11 | 9-15 |
12 | 09.03.1980 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 2 | 15-5 | 6-15 | 9-15 | 16-14 | 15-7 |
13 | 15.03.1980 | ? | Płomień Milowice | SIARKA Tarnobrzeg | 3 : 0 | 15-11 | 15-7 | 15-7 | - | - |
14 | 16.03.1980 | ? | Płomień Milowice | ZAWISZA Sulechów | 3 : 0 | 15-9 | 15-3 | 15-4 | - | - |
15 | 22.03.1980 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 10-15 | 11-15 | 14-16 | - | - |
16 | 23.03.1980 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-8 | 15-7 | 12-15 | 15-9 |
17 | 29.03.1980 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 0 | 18-16 | 15-10 | 15-9 | - | - |
18 | 30.03.1980 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 1 | 15-8 | 11-15 | 15-6 | 15-5 | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 18 | 16 | 16 | 2 | 50 | 14 |
2 | START Łódź | 18 | 14 | 14 | 4 | 43 | 17 |
3 | CZARNI Słupsk | 18 | 14 | 14 | 4 | 45 | 24 |
4 | WISŁA Kraków | 18 | 10 | 10 | 8 | 38 | 31 |
5 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 8 | 8 | 10 | 33 | 39 |
6 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 6 | 6 | 12 | 33 | 40 |
7 | ZAWISZA Sulechów | 18 | 6 | 6 | 12 | 25 | 43 |
8 | SIARKA Tarnobrzeg | 18 | 6 | 6 | 12 | 21 | 47 |
9 | KOLEJARZ Katowice | 18 | 5 | 5 | 13 | 28 | 43 |
10 | AZS AWF Warszawa | 18 | 5 | 5 | 13 | 27 | 45 |
MECZE TOWARZYSKIE
13 i 17 marca 1980 w meczach towarzyskich Płomień zagrał z jedną z najsilniejszych reprezentacji na świecie - ekipą Związku Radzieckiego (wtedy aktualny Mistrz Europy i 3 drużyna Mistrzostw Świata). Siatkarki ZSRR przygotowywały się do startu w Igrzyskach olimpijskich w Moskwie i przyjechały w najsilniejszym składzie.
data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.03.1980 | ? | Płomień Milowice | Reprezentacja ZSRR | 1 : 3 | 4-15 | 4-15 | 15-12 | 10-15 | - |
17.03.1980 | 17.00 | Płomień Milowice | Reprezentacja ZSRR | 0 : 3 | 11-15 | 4-15 | 9-15 | - | - |
SKŁAD DRUŻYNY
Trener Krystyna Czajkowska-Rawska
Zawodniczki:
- Balińska Irena
- Będkowska
- Białek
- Krzyształowicz Urszula
- Modnicka Bożena
- Pytel Ewa
- Rabajczyk Barbara
- Skorek (Kazimierczak) Halina
- Szczepańska
- Wilk Urszula
- Wojtusik