Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 60: | Linia 60: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1975]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[4 stycznia]] [[1975]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Jedność Michałkowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[5 stycznia]] [[1975]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Jedność Michałkowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[18 stycznia]] [[1975]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1975]] | | ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1975]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Wersja z 12:50, 9 lut 2020
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Jedność Michałkowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | 5 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Jedność Michałkowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | 18 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | 19 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | 4 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Jedność Michałkowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
6 | 5 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Jedność Michałkowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
7 | 18 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | 19 stycznia 1975 | ??? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | 1 lutego 1975 | ??? | Płomień Milowice | Legia Warszawa | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | 2 lutego 1975 | ??? | Płomień Milowice | Legia Warszawa | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | 15 lutego 1975 | ??? | Płomień Milowice | Resovia Rzeszów | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | 16 lutego 1975 | ??? | Płomień Milowice | Resovia Rzeszów | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | 15 marca 1975 | ??? | Płomień Milowice | Stal Mielec | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | 6 marca 1975 | ??? | Płomień Milowice | Stal Mielec | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | 12 kwietnia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Chełmiec Wałbrzych | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | 13 kwietnia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Chełmiec Wałbrzych | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | 26 kwietnia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Avia Świdnik | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 27 kwietnia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Avia Świdnik | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | 17 maja 1975 | ??? | Płomień Milowice | Hutnik Nowa Huta | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | 18 maja 1975 | ??? | Płomień Milowice | Hutnik Nowa Huta | ? : ? | - | - | - | - | - |