Michał Wrona: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „{{Sportowiec infobox | sportowiec = Michał Wrona | grafika = | opis grafiki = | data urodzenia = 7 stycznia 1999 | miejsce urodzenia = | data śmierci = |...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Sportowiec infobox | {{Sportowiec infobox | ||
| sportowiec = Michał Wrona | | sportowiec = Michał Wrona | ||
| grafika = | | grafika = Wrona Michał 2021 .jpg | ||
| opis grafiki = | | opis grafiki = | ||
| data urodzenia = [[7 stycznia]] [[1999]] | | data urodzenia = [[7 stycznia]] [[1999]] | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[2020/21 Klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[2020/21 Klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2008 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2020/21|1]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2020/21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[2020/21 Puchar Polski Podokręg Sosnowiec|PP]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2020/21|-]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2020/21|-]] | ||
Wersja z 07:55, 19 lip 2021
Michał Wrona | |
Data urodzenia | 7 stycznia 1999 |
piłka nożna | |
Przynależność klubowa | Górnik Wojkowice CKS Czeladź 2020- |
Michał Wrona - (ur. 7 stycznia 1999 r.) piłkarz (obrońca, pomocnik).
Statystyka meczów rozegranych w barwach CKS Czeladź
sezon | poziom | rozgrywki | mecze | minuty | bramki | ż.k. | cz.k. | miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 | 7 | Klasa A | 27 | 2008 | 3 | 1 | 0 | 1 |
2020/21 | - | PP | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | - |
RAZEM | - | - |