Mateusz Ledwoń: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 98: | Linia 98: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2019/20|4]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2019/20|4]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|2020/21 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[2020/21 Klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2020/21|?]] | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 |
Wersja z 21:22, 27 lip 2020
Mateusz Ledwoń | |
Data urodzenia | 15 maja 1991 |
piłka nożna | |
Przynależność klubowa | 1 FC Katowice CKS Czeladź |
Mateusz Ledwoń - (ur. 15 maja 1991 r.) piłkarz (pomocnik).
Statystyka meczów rozegranych w barwach CKS Czeladź
sezon | poziom | rozgrywki | mecze | minuty | bramki | ż.k. | cz.k. | miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2015/16 | 7 | Klasa A | 5 | 317 | 1 | 1 | 0 | 5 |
2016/17 | 7 | Klasa A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 5 |
2017/18 | 7 | Klasa A | 24 | 1501 | 2 | 0 | 0 | 3 |
2017/18 | - | PP | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | - |
2018/19 | 7 | Klasa A | 3 | 157 | 0 | 0 | 0 | 4 |
2019/20 | 7 | Klasa A | 6 | 461 | 0 | 0 | 0 | 4 |
2020/21 | 7 | Klasa A | ? | |||||
RAZEM | - | - | - |