Marcin Suchański: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 8: | Linia 8: | ||
|- | |- | ||
|2011/2012||II liga||14||0 | |2011/2012||II liga||14||0 | ||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''14'''||'''0''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Suchański, Marcin]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Suchański, Marcin]] |
Wersja z 12:49, 30 lip 2012
Marcin Suchański - piłkarz (bramkarz). Urodził się 23 czerwca 1977 r. w Bytomiu. Od jesieni 1993 r. zawodnik Ruchu Radzionków, skąd wiosną 1994 r. przeszedł do Górnika Zabrze. Od sezonu 1996/1997 wrócił do Ruchu Radzionków. W sezonie 2003/2004 zaczął grać w Polonii Bytom, gdzie spędził 5 sezonów. Następnie został graczem GKS Tychy (2008-2010), by po epizodzie w Orle Babienica/Psary (jesień 2010 r.) powrócić do radzionkowskiego Ruchu. Wiosną 2012 r. został zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Pierwszy mecz dla sosnowieckiego klubu zagrał 17 marca 2012 r. w Głogowie z Chrobrym.
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
2011/2012 | II liga | 14 | 0 |
SUMA: | 14 | 0 |