MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016'''”) |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[MKS Dąbrowa Górnicza]] (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016''' | '''[[MKS Dąbrowa Górnicza]] (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016''' | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==ROZGRYWKI== | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|kw. 1 | |||
! WIDTH=4%|kw. 2 | |||
! WIDTH=4%|kw. 3 | |||
! WIDTH=4%|kw. 4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|Polfarmex Kutno | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''57 : 51''' | |||
| ALIGN=center|15:16 | |||
| ALIGN=center|12:10 | |||
| ALIGN=center|17:9 | |||
| ALIGN=center|13:16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[21 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|PGE Turów Zgorzelec | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''96 : 85''' | |||
| ALIGN=center|25:25 | |||
| ALIGN=center|21:18 | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|28:17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|Trefl Sopot | |||
| ALIGN=center|'''76 : 67''' | |||
| ALIGN=center|17:13 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|23:13 | |||
| ALIGN=center|22:16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|kw. 1 | |||
! WIDTH=4%|kw. 2 | |||
! WIDTH=4%|kw. 3 | |||
! WIDTH=4%|kw. 4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] |
Aktualna wersja na dzień 21:42, 5 gru 2015
MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | kw. 1 | kw. 2 | kw. 3 | kw. 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 października 2015 | 17.30 | Polfarmex Kutno | MKS Dąbrowa Górnicza | 57 : 51 | 15:16 | 12:10 | 17:9 | 13:16 | - |
2 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | 21 listopada 2015 | 18.00 | PGE Turów Zgorzelec | MKS Dąbrowa Górnicza | 96 : 85 | 25:25 | 21:18 | 22:25 | 28:17 | - |
8 | 25 listopada 2015 | 19.00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Trefl Sopot | 76 : 67 | 17:13 | 14:25 | 23:13 | 22:16 | - |
9 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | ???? 2015 | ??? | MKS Dąbrowa Górnicza | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |