MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 22: | Linia 22: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 34: | Linia 34: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 46: | Linia 46: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 58: | Linia 58: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 94: | Linia 94: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 118: | Linia 118: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 130: | Linia 130: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 160: | Linia 208: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.45 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| Jastrzębski Węgiel | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29:27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|PGE Skra Bełchatów | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|25:18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:15 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 186: | Linia 234: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|25:10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:18 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 199: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cuprum Lubin | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26:24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Politechnika Warszawska | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26:24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 225: | Linia 273: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cerrad Czarni Radom | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 238: | Linia 286: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|Indykpol AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|25:20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:17 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 251: | Linia 299: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 grudnia]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|25:19 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 grudnia]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
Linia 315: | Linia 363: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 347: | Linia 395: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 359: | Linia 407: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 371: | Linia 419: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 383: | Linia 431: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 395: | Linia 443: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 407: | Linia 455: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 419: | Linia 467: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 431: | Linia 479: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 441: | Linia 501: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 455: | Linia 515: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|********************** | | ALIGN=LEFT|********************** | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|********************** | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 482: | Linia 590: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 495: | Linia 655: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 508: | Linia 668: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 521: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 534: | Linia 694: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 547: | Linia 707: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 560: | Linia 720: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 573: | Linia 733: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 586: | Linia 746: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 598: | Linia 758: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] | [[Kategoria:MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] |
Aktualna wersja na dzień 17:24, 5 gru 2015
MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 października 2015 | 14.45 | MKS Będzin | Jastrzębski Węgiel | 2 : 3 | 22:25 | 19:25 | 29:27 | 25:21 | 15:17 |
2 | 7 listopada 2015 | 15.00 | PGE Skra Bełchatów | MKS Będzin | 3 : 0 | 25:18 | 25:23 | 25:15 | - | - |
3 | 11 listopada 2015 | 17.00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | MKS Będzin | 3 : 0 | 25:10 | 25:17 | 25:18 | - | - |
4 | 14 listopada 2015 | 18.00 | MKS Będzin | Cuprum Lubin | 1 : 3 | 26:24 | 20:25 | 22:25 | 22:25 | - |
5 | 20 listopada 2015 | 19.00 | MKS Będzin | Politechnika Warszawska | 3 : 0 | 26:24 | 25:18 | 25:22 | - | - |
6 | 25 listopada 2015 | 19.00 | MKS Będzin | Cerrad Czarni Radom | 0 : 3 | 18:25 | 17:25 | 22:25 | - | - |
7 | 28 listopada 2015 | 18.00 | Indykpol AZS Olsztyn | MKS Będzin | 3 : 0 | 25:20 | 25:14 | 25:17 | - | - |
8 | 4 grudnia 2015 | 18.00 | AZS Częstochowa | MKS Będzin | 3 : 1 | 25:19 | 23:25 | 25:20 | 25:19 | - |
9 | 9 grudnia 2015 | 19.00 | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
23 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
24 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
25 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
26 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |