MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 160: | Linia 160: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[MKS | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 173: | Linia 173: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 186: | Linia 186: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[MKS | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 199: | Linia 199: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 212: | Linia 212: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 225: | Linia 225: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 238: | Linia 238: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 251: | Linia 251: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 264: | Linia 264: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 16:46, 5 gru 2015
MKS Będzin (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | MKS Będzin | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 23 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Poręba | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | 30 listopada 2013 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | 7 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Norwid II Częstochowa II | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | 14 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 24 grudnia 2013 | ??? | Warta II Zawiercie | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |