Kolejarz Dąbrowa Górnicza (tenis stołowy) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] (tenis stołowy) - Sezon 1954 - Liga (Klasa ?) Wojewódzka''' | '''[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] (tenis stołowy) - Sezon 1954 - Liga (Klasa ?) Wojewódzka''' | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ==SKŁAD LIGI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
Stal Cieszyn | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
Stal II Siemianowice | ! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | ||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
Włókniarz II Częstochowa | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Gliwice | |||
| ALIGN=center|Gliwice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Bytom | |||
| ALIGN=center|Bytom | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Siemianowice | |||
| ALIGN=center|Siemianowice Śl. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
| ALIGN=center|'''[[Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Cieszyn | |||
| ALIGN=center|Cieszyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Bytom | |||
| ALIGN=center|Bytom | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Cieszyn | |||
| ALIGN=center|Cieszyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Chorzów | |||
| ALIGN=center|Chorzów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Łagiewniki | |||
| ALIGN=center|Łagiewniki | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal II Siemianowice | |||
| ALIGN=center|Siemianowice Śl. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Chorzów | |||
| ALIGN=center|Chorzów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|} | |||
*Włókniarz II Częstochowa - [[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] 0 : 10 | *Włókniarz II Częstochowa - [[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] 0 : 10 | ||
Linia 193: | Linia 260: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Tenis stołowy]] |
Aktualna wersja na dzień 12:22, 17 lip 2014
Kolejarz Dąbrowa Górnicza (tenis stołowy) - Sezon 1954 - Liga (Klasa ?) Wojewódzka
SKŁAD LIGI
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AZS Częstochowa | Częstochowa |
2 | AZS Gliwice | Gliwice |
3 | Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
4 | Górnik Bytom | Bytom |
5 | Górnik Siemianowice | Siemianowice Śl. |
6 | Kolejarz Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
7 | Ogniwo Cieszyn | Cieszyn |
8 | Spójnia Bytom | Bytom |
9 | Stal Cieszyn | Cieszyn |
10 | Stal Chorzów | Chorzów |
11 | Stal Łagiewniki | Łagiewniki |
12 | Stal II Siemianowice | Siemianowice Śl. |
13 | Unia Chorzów | Chorzów |
14 | Włókniarz II Częstochowa | Częstochowa |
- Włókniarz II Częstochowa - Kolejarz Dąbrowa Górnicza 0 : 10
- Górnik Siemianowice - Kolejarz Dąbrowa Górnicza 6 : 4
[TR 290/1954] "Kolejarz Dąbrowa Górnicza wygrał dwa zaległe spotkania o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej i uratował sie od spadku do Klasy A"
- grudzień 1954 - Kolejarz Dąbrowa Górnicza - Włókniarz II Częstochowa 7 : 3
- grudzień 1954 - Kolejarz Dąbrowa Górnicza - Stal Łagiewniki 7 : 3
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Pkt + | Pkt - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ? | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Kolejarz Dąbrowa Górnicza | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Stal Chorzów | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Stal Łagiewniki | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | Włókniarz II Częstochowa | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | Górnik Bytom | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |