Kolejarz Dąbrowa Górnicza (tenis stołowy) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Kolejarz Dąbrowa Górnicza (tenis stołowy) - Sezon 1954''' ''[TR 290/1954]'' "Kolejarz Dąbrowa Górnicza wygrał dwa zaległe spotkania o mistrzostwo Lig...”) |
|||
Linia 6: | Linia 6: | ||
*grudzień [[1954]] - [[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] - Stal Łagiewniki '''7 : 3''' | *grudzień [[1954]] - [[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] - Stal Łagiewniki '''7 : 3''' | ||
== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Pkt + | |||
! WIDTH=8%|Pkt - | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Chorzów | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Łagiewniki | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Bytom | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} |
Wersja z 13:03, 16 lis 2013
Kolejarz Dąbrowa Górnicza (tenis stołowy) - Sezon 1954
[TR 290/1954] "Kolejarz Dąbrowa Górnicza wygrał dwa zaległe spotkania o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej i uratował sie od spadku do Klasy A"
- grudzień 1954 - Kolejarz Dąbrowa Górnicza - Włókniarz II Częstochowa 7 : 3
- grudzień 1954 - Kolejarz Dąbrowa Górnicza - Stal Łagiewniki 7 : 3
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Pkt + | Pkt - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Kolejarz Dąbrowa Górnicza | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Stal Chorzów | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Stal Łagiewniki | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Włókniarz II Częstochowa | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Górnik Bytom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |