Kino "Kometa" (Dąbrowa Górnicza): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Kino "Kometa"''' - ==Przykładowy repertuar: == {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1932]] | | ALIGN=center|[[1932]] | ||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''''Ming - Toy''''' | | ALIGN=center|'''''Ming - Toy''''' | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Ta Inna''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[13 września]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Ta Inna''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Ta Inna''''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 82: | Linia 103: | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Instytucje Kultury|Kino "Kometa"]] | [[Kategoria: Instytucje Kultury w Zagłębiu Dąbrowskim|Kino "Kometa"]] | ||
[[Kategoria: Instytucje Kultury w Dąbrowie Górniczej|Kino "Kometa"]] | [[Kategoria: Instytucje Kultury w Dąbrowie Górniczej|Kino "Kometa"]] | ||
[[Kategoria: Kina w Zagłębiu|Kino "Kometa"]] | [[Kategoria: Kina w Zagłębiu|Kino "Kometa"]] | ||
[[Kategoria: Kina w Dąbrowie Górniczej|Kino "Kometa"]] | [[Kategoria: Kina w Dąbrowie Górniczej|Kino "Kometa"]] |
Aktualna wersja na dzień 14:05, 7 paź 2016
Kino "Kometa" -
Przykładowy repertuar:
ROK | DATA | GODZ. | TYTUŁ FILMU | UWAGI |
---|---|---|---|---|
1932 | 31 sierpnia | - | Ming - Toy | - |
1932 | 11 września | - | Ta Inna | - |
1932 | 13 września | - | Ta Inna | - |
1932 | 21 września | - | Ta Inna | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |