Kino "Kometa" (Dąbrowa Górnicza): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 21: | Linia 21: | ||
| ALIGN=center|[[1932]] | | ALIGN=center|[[1932]] | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] | | ALIGN=center|[[11 września]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Ta Inna''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[13 września]] | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''''Ta Inna''''' | | ALIGN=center|'''''Ta Inna''''' |
Wersja z 10:28, 19 lut 2015
Kino "Kometa" -
Przykładowy repertuar:
ROK | DATA | GODZ. | TYTUŁ FILMU | UWAGI |
---|---|---|---|---|
1932 | 31 sierpnia | - | Ming - Toy | - |
1932 | 11 września | - | Ta Inna | - |
1932 | 13 września | - | Ta Inna | - |
1932 | 21 września | - | Ta Inna | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |