Kino "Światowid" (Będzin): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 29: | Linia 29: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] | | ALIGN=center|[[11 września]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|''''Więzień czarnej wyspy''''' | | ALIGN=center|'''''Więzień czarnej wyspy''''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] | | ALIGN=center|[[11 września]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|''''Czyja jest moja żona''''' | | ALIGN=center|'''''Czyja jest moja żona''''' | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Więzień czarnej wyspy''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Czyja jest moja żona''''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Wersja z 12:51, 17 lut 2015
Kino "Światowid" -
Przykładowy repertuar:
ROK | DATA | GODZ. | TYTUŁ FILMU | UWAGI |
---|---|---|---|---|
1932 | 31 sierpnia | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 31 sierpnia | - | Czyja jest moja żona | - |
1932 | 11 września | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 11 września | - | Czyja jest moja żona | - |
1932 | 11 września | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 11 września | - | Czyja jest moja żona | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |