Kino "Światowid" (Będzin): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Kino "Światowid"''' - ==Przykładowy repertuar: == {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 26: | Linia 26: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|''''Więzień czarnej wyspy''''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|''''Czyja jest moja żona''''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Wersja z 13:03, 16 lut 2015
Kino "Światowid" -
Przykładowy repertuar:
ROK | DATA | GODZ. | TYTUŁ FILMU | UWAGI |
---|---|---|---|---|
1932 | 31 sierpnia | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 31 sierpnia | - | Czyja jest moja żona | - |
1932 | 11 września | - | 'Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 11 września | - | 'Czyja jest moja żona | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |