KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 18 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 | [[KS Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 | ||
'''[[STRONA W BUDOWIE]]''' | '''[[STRONA W BUDOWIE]]''' | ||
Linia 142: | Linia 142: | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=3%|[[ | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | ||
! WIDTH=3%|[[ | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 01.09.2019|2]] | ||
! WIDTH=3%|[[ | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 08.09.2019|3]] | ||
! WIDTH=3%|4 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 15.09.2019|4]] | ||
! WIDTH=3%|5 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 22.09.2019|5]] | ||
! WIDTH=3%|6 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 28.09.2019|6]] | ||
! WIDTH=3%|7 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 06.10.2019|7]] | ||
! WIDTH=3%|8 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 13.10.2019|8]] | ||
! WIDTH=3%|9 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 20.10.2019|9]] | ||
! WIDTH=3%|10 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 27.10.2019|10]] | ||
! WIDTH=3%|11 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 03.11.2019|11]] | ||
! WIDTH=3%|12 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 03.08.2019|12]] | ||
! WIDTH=3%|13 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 03.08.2019|13]] | ||
! WIDTH=3%|14 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 03.08.2019|14]] | ||
! WIDTH=3%|15 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 15) 03.08.2019|15]] | ||
! WIDTH=3%|16 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 03.08.2019|16]] | ||
! WIDTH=3%|17 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 17) 03.08.2019|17]] | ||
! WIDTH=3%|18 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 18) 03.08.2019|18]] | ||
! WIDTH=3%|19 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 19) 03.08.2019|19]] | ||
! WIDTH=3%|20 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 20) 03.08.2019|20]] | ||
! WIDTH=3%|21 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 21) 03.08.2019|21]] | ||
! WIDTH=3%|22 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 22) 03.08.2019|22]] | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 01.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 08.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 15.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 22.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 28.09.2019|R]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 06.10.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 13.10.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 20.10.2019|X]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 27.10.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 03.11.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 190: | Linia 190: | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 221: | Linia 221: | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=18%|data | ! WIDTH=18%|data | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|godz. | ||
! WIDTH=22%|gospodarze | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
Linia 237: | Linia 237: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 01.09.2019|2]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 01.09.2019|'''1 : 2''' (?:?)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 08.09.2019|3]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[8 września]] [[2019]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:00 | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 08.09.2019|'''4 : 0''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 15.09.2019|4]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 września]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[ Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 15.09.2019|'''0 : 1''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 22.09.2019|5]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 września]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 22.09.2019|'''12 : 0''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 28.09.2019|6]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 28.09.2019|'''1 : 1''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 06.10.2019|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 października]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 06.10.2019|'''5 : 0''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 13.10.2019|8]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 października]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|[[Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 13.10.2019|'''1 : 6''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 20.10.2019|9]] | |||
| ALIGN=center|[[20 października]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[XXXXX]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 20.10.2019|'''PAUZA''']] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 27.10.2019|10]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 października]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 27.10.2019|'''6 : 0''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020|Klasa B (8)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 03.11.2019|11]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 listopada]] [[2019]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 03.11.2019|'''1 : 13''' (?:?)]] | ||
|} | |} | ||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | ===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 333: | Linia 342: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| [[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Czarni Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[UKS Sławków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gmina II Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Niegowoniczki 2018]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| | |} | ||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
===TABELA RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
=ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI= | =ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI= |
Aktualna wersja na dzień 13:28, 20 paź 2020
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Czarni Sosnowiec (A) | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 56 | 4 |
2 | Jedność Strzyżowice | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 29 | 14 |
3 | Promień Strzemieszyce Małe | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 35 | 14 |
4 | Zew Kazimierz | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 34 | 9 |
5 | UKS Sławków | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 18 | 18 |
6 | Górnik II Wojkowice | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 34 | 19 |
7 | Gmina II Psary | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 33 |
8 | Niegowoniczki 2018 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 13 | 31 |
9 | Łazowianka II Łazy | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 17 | 34 |
10 | Strażak Nowa Wieś | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6 | 38 |
11 | JSP Warta Zawiercie | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | 55 |
PROGRES
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Z | Z | Z | Z | Z | R | Z | Z | X | Z | Z | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Czarni Sosnowiec (A) | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 56 | 4 |
2 | Jedność Strzyżowice | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 29 | 14 |
3 | Promień Strzemieszyce Małe | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 35 | 14 |
4 | Zew Kazimierz | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 34 | 9 |
5 | UKS Sławków | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 18 | 18 |
6 | Górnik II Wojkowice | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 34 | 19 |
7 | Gmina II Psary | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 33 |
8 | Niegowoniczki 2018 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 13 | 31 |
9 | Łazowianka II Łazy | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 17 | 34 |
10 | Strażak Nowa Wieś | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6 | 38 |
11 | JSP Warta Zawiercie | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | 55 |