JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 25 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2015 2016.JPG|thumb|550px|Kadra zespołu w sezonie 2015/2016 (źródło: http://www.ks-jasfbg.pl/)]] | |||
'''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec]] (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016''' | '''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec]] (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016''' | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
=TABELA KOŃCOWA= | =TABELA KOŃCOWA= | ||
=SEZON ZASADNICZY= | =SEZON ZASADNICZY= | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY I=== | ===ROZGRYWKI RUNDY I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 48: | Linia 25: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|Energa Katarzynki Toruń | | ALIGN=center|Energa Katarzynki Toruń | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''57 : 53''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
Linia 61: | Linia 38: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | | ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''68 : 48''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|Artego Bydgoszcz | | ALIGN=center|Artego Bydgoszcz | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''44 : 70''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Wisła Can-Pack Kraków | | ALIGN=center|Wisła Can-Pack Kraków | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''87 : 67''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|MUKS Poznań | | ALIGN=center|MUKS Poznań | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''68 : 55''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|AZS Gorzów Wlkp. | | ALIGN=center|AZS Gorzów Wlkp. | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''58 : 55''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|Basket Gdynia | | ALIGN=center|Basket Gdynia | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''60 : 66''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|MKS Polkowice | | ALIGN=center|MKS Polkowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''45 : 54''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|MKK Siedlce | | ALIGN=center|MKK Siedlce | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''81 : 73''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 listopada]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|Widzew Łódź | | ALIGN=center|Widzew Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''60 : 79''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 grudnia]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Ślęza Wrocław | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''87 : 64''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | ===TABELA PO RUNDZIE I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=7%|ZPD (2) | |||
! WIDTH=7%|PPD (1) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | ===ROZGRYWKI RUNDY II=== | ||
Linia 215: | Linia 354: | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|'''54 : 46''' | | ALIGN=center|'''54 : 46''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13:11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 227: | Linia 366: | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | | ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''65 : 61''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13:11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16:12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 240: | Linia 379: | ||
| ALIGN=center|Artego Bydgoszcz | | ALIGN=center|Artego Bydgoszcz | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''72 : 63''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16:20 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 stycznia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|Wisła Can-Pack Kraków | | ALIGN=center|Wisła Can-Pack Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''67 : 75''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20:17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11:20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20:19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 marca]]* [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|MUKS Poznań | | ALIGN=center|MUKS Poznań | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''57 : 65''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10:17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 279: | Linia 418: | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|AZS Gorzów Wlkp. | | ALIGN=center|AZS Gorzów Wlkp. | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''79 : 60''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23:16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 marca]]* [[2016]] (śr) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|Basket Gdynia | | ALIGN=center|Basket Gdynia | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
Linia 305: | Linia 444: | ||
| ALIGN=center|MKS Polkowice | | ALIGN=center|MKS Polkowice | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''70 : 41''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27:19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11:12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 marca]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|MKK Siedlce | | ALIGN=center|MKK Siedlce | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''63 : 56''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 328: | Linia 467: | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[15 marca]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[15 marca]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|18. | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|Widzew Łódź | | ALIGN=center|Widzew Łódź | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
Linia 341: | Linia 480: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|Ślęza Wrocław | | ALIGN=center|Ślęza Wrocław | ||
Linia 351: | Linia 490: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
===TABELA PO RUNDZIE | *Pierwotny termin 16 kolejki: [[23 stycznia]] [[2016]] | ||
*Pierwotny termin 18 kolejki: [[13 lutego]] [[2016]] | |||
===TABELA PO RUNDZIE II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=7%|ZPD (2) | |||
! WIDTH=7%|PPD (1) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
=KADRA= | =KADRA= | ||
[[DO PODMIANY]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|NR | |||
! WIDTH=20%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=8%|Wzrost | |||
! WIDTH=17%|Data urodzenia | |||
! WIDTH=35%|Pozycja | |||
! WIDTH=25%|Uwagi | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|Paulina Antczak | |||
| ALIGN=center|185 cm | |||
| ALIGN=center|[[27 stycznia]] [[1990]] | |||
| ALIGN=center|niska skrzydłowa / silna skrzydłowa | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|Anna Bekasiewicz | |||
| ALIGN=center|170 cm | |||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1987]] | |||
| ALIGN=center|rozgrywająca | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|Jakub Czyż | |||
| ALIGN=center|205 cm | |||
| ALIGN=center|[[11 lutego]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|silny skrzydłowy / środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|Grzegorz Jankowski | |||
| ALIGN=center|183 cm | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1988]] | |||
| ALIGN=center|rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|Michał Kwiatkowski | |||
| ALIGN=center|186 cm | |||
| ALIGN=center|[[9 marca]] [[1992]] | |||
| ALIGN=center|rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|Jonatan Najman | |||
| ALIGN=center|191 cm | |||
| ALIGN=center|[[17 stycznia]] [[1991]] | |||
| ALIGN=center|niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|Damian Nowak | |||
| ALIGN=center|198 cm | |||
| ALIGN=center|[[26 listopada]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|Piotr Osiakowski | |||
| ALIGN=center|197 cm | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1992]] | |||
| ALIGN=center|niski skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|Artur Szymański | |||
| ALIGN=center|186 cm | |||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1994]] | |||
| ALIGN=center|rzucający / niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|Filip Taisner | |||
| ALIGN=center|202 cm | |||
| ALIGN=center|[[21 listopada]] [[1994]] | |||
| ALIGN=center|silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|Piotr Wojdyr | |||
| ALIGN=center|217 cm | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1990]] | |||
| ALIGN=center|środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|Kamil Wójciak | |||
| ALIGN=center|193 cm | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1985]] | |||
| ALIGN=center|rzucający / niski skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|Tomasz Wroza | |||
| ALIGN=center|202 cm | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|Damian Zapert | |||
| ALIGN=center|197 cm | |||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[1984]] | |||
| ALIGN=center|Pozycja: silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
http://basketligakobiet.pl/druzyny/d/215/jas-fbg-zaglebie-sosnowiec.html | |||
*Trener: [[Tomasz Służałek]], asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
[[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet)|Sezon 2015/2016]] |
Aktualna wersja na dzień 13:46, 9 mar 2016
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 września 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Energa Katarzynki Toruń | 57 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 23 września 2015 | ??? | AZS UMCS Lublin | JAS-FBG Zagłębie | 68 : 48 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 27 września 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Artego Bydgoszcz | 44 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 10 października 2015 | ??? | Wisła Can-Pack Kraków | JAS-FBG Zagłębie | 87 : 67 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 17 października 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MUKS Poznań | 68 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 24 października 2015 | ??? | AZS Gorzów Wlkp. | JAS-FBG Zagłębie | 58 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
7 | 30 października 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Basket Gdynia | 60 : 66 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 7 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MKS Polkowice | 45 : 54 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 14 listopada 2015 | ??? | MKK Siedlce | JAS-FBG Zagłębie | 81 : 73 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
10 | 29 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Widzew Łódź | 60 : 79 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | 6 grudnia 2015 | ??? | Ślęza Wrocław | JAS-FBG Zagłębie | 87 : 64 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 13 grudnia 2015 | ??? | Energa Katarzynki Toruń | JAS-FBG Zagłębie | 54 : 46 | 12:9 | 12:12 | 17:14 | 13:11 | - |
13 | 19 grudnia 2015 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS UMCS Lublin | 65 : 61 | 24:19 | 13:11 | 12:19 | 16:12 | - |
14 | 10 stycznia 2016 | 17.00 | Artego Bydgoszcz | JAS-FBG Zagłębie | 72 : 63 | 12:18 | 25:13 | 19:12 | 16:20 | - |
15 | 17 stycznia 2016 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie | Wisła Can-Pack Kraków | 67 : 75 | 20:17 | 16:19 | 11:20 | 20:19 | - |
16 | 7 marca* 2016 | 19.00 | MUKS Poznań | JAS-FBG Zagłębie | 57 : 65 | 12:18 | 16:19 | 19:11 | 10:17 | - |
17 | 6 lutego 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS Gorzów Wlkp. | 79 : 60 | 23:16 | 19:16 | 15:13 | 22:15 | - |
18 | 9 marca* 2016 (śr) | 18.00 | Basket Gdynia | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | 28 lutego 2016 | 17.45 | MKS Polkowice | JAS-FBG Zagłębie | 70 : 41 | 27:19 | 15:4 | 11:12 | 17:6 | - |
20 | 2 marca 2016 | 18.00 | JAS-FBG Zagłębie | MKK Siedlce | 63 : 56 | 17:7 | 12:14 | 15:17 | 19:18 | - |
21 | 15 marca 2016 | 18.30 | Widzew Łódź | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | 19 marca 2016 | 18.00 | JAS-FBG Zagłębie | Ślęza Wrocław | ? : ? | - | - | - | - | - |
- Pierwotny termin 16 kolejki: 23 stycznia 2016
- Pierwotny termin 18 kolejki: 13 lutego 2016
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
KADRA
NR | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodzenia | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
21 | Paulina Antczak | 185 cm | 27 stycznia 1990 | niska skrzydłowa / silna skrzydłowa | - |
5 | Anna Bekasiewicz | 170 cm | 5 listopada 1987 | rozgrywająca | - |
13 | Jakub Czyż | 205 cm | 11 lutego 1995 | silny skrzydłowy / środkowy | - |
45 | Grzegorz Jankowski | 183 cm | 6 maja 1988 | rozgrywający | - |
8 | Michał Kwiatkowski | 186 cm | 9 marca 1992 | rozgrywający | - |
6 | Jonatan Najman | 191 cm | 17 stycznia 1991 | niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | - |
10 | Damian Nowak | 198 cm | 26 listopada 1995 | środkowy | - |
15 | Piotr Osiakowski | 197 cm | 21 kwietnia 1992 | niski skrzydłowy | - |
7 | Artur Szymański | 186 cm | 14 października 1994 | rzucający / niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | - |
4 | Filip Taisner | 202 cm | 21 listopada 1994 | silny skrzydłowy | - |
13 | Piotr Wojdyr | 217 cm | 6 marca 1990 | środkowy | - |
14 | Kamil Wójciak | 193 cm | 15 listopada 1985 | rzucający / niski skrzydłowy | - |
16 | Tomasz Wroza | 202 cm | 11 września 1995 | środkowy | - |
5 | Damian Zapert | 197 cm | 9 kwietnia 1984 | Pozycja: silny skrzydłowy | - |
http://basketligakobiet.pl/druzyny/d/215/jas-fbg-zaglebie-sosnowiec.html
- Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................