JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(→KADRA) |
|||
Linia 652: | Linia 652: | ||
=KADRA= | =KADRA= | ||
[[DO PODMIANY]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|NR | |||
! WIDTH=20%|Imię i nazwisko | |||
! WIDTH=8%|Wzrost | |||
! WIDTH=17%|Data urodzenia | |||
! WIDTH=35%|Pozycja | |||
! WIDTH=25%|Uwagi | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|Michał Babiarz | |||
| ALIGN=center|200 cm | |||
| ALIGN=center|[[28 marca]] [[1988]] | |||
| ALIGN=center|niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|Michał Broda | |||
| ALIGN=center|182 cm | |||
| ALIGN=center|[[21 stycznia]] [[1988]] | |||
| ALIGN=center|rozgrywający / rzucający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|Jakub Czyż | |||
| ALIGN=center|205 cm | |||
| ALIGN=center|[[11 lutego]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|silny skrzydłowy / środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|Grzegorz Jankowski | |||
| ALIGN=center|183 cm | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1988]] | |||
| ALIGN=center|rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|Michał Kwiatkowski | |||
| ALIGN=center|186 cm | |||
| ALIGN=center|[[9 marca]] [[1992]] | |||
| ALIGN=center|rozgrywający | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|Jonatan Najman | |||
| ALIGN=center|191 cm | |||
| ALIGN=center|[[17 stycznia]] [[1991]] | |||
| ALIGN=center|niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|Damian Nowak | |||
| ALIGN=center|198 cm | |||
| ALIGN=center|[[26 listopada]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|Piotr Osiakowski | |||
| ALIGN=center|197 cm | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1992]] | |||
| ALIGN=center|niski skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|Artur Szymański | |||
| ALIGN=center|186 cm | |||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1994]] | |||
| ALIGN=center|rzucający / niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|Filip Taisner | |||
| ALIGN=center|202 cm | |||
| ALIGN=center|[[21 listopada]] [[1994]] | |||
| ALIGN=center|silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|Piotr Wojdyr | |||
| ALIGN=center|217 cm | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1990]] | |||
| ALIGN=center|środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|Kamil Wójciak | |||
| ALIGN=center|193 cm | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1985]] | |||
| ALIGN=center|rzucający / niski skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|Tomasz Wroza | |||
| ALIGN=center|202 cm | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|środkowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|Damian Zapert | |||
| ALIGN=center|197 cm | |||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[1984]] | |||
| ALIGN=center|Pozycja: silny skrzydłowy | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
*Trener: [[Tomasz Służałek]], asystent trenera: ................ | |||
*Kierownik zespołu: ................. | |||
*Prezes klubu ......................... | |||
[[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet)|Sezon 2015/2016]] |
Wersja z 22:04, 21 lut 2016
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 września 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Energa Katarzynki Toruń | 57 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 23 września 2015 | ??? | AZS UMCS Lublin | JAS-FBG Zagłębie | 68 : 48 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 27 września 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Artego Bydgoszcz | 44 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 10 października 2015 | ??? | Wisła Can-Pack Kraków | JAS-FBG Zagłębie | 87 : 67 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 17 października 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MUKS Poznań | 68 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 24 października 2015 | ??? | AZS Gorzów Wlkp. | JAS-FBG Zagłębie | 58 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
7 | 30 października 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Basket Gdynia | 60 : 66 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 7 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MKS Polkowice | 45 : 54 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 14 listopada 2015 | ??? | MKK Siedlce | JAS-FBG Zagłębie | 81 : 73 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
10 | 29 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Widzew Łódź | 60 : 79 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | 6 grudnia 2015 | ??? | Ślęza Wrocław | JAS-FBG Zagłębie | 87 : 64 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 13 grudnia 2015 | ??? | Energa Katarzynki Toruń | JAS-FBG Zagłębie | 54 : 46 | 12:9 | 12:12 | 17:14 | 13:11 | - |
13 | 19 grudnia 2015 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS UMCS Lublin | 65 : 61 | 24:19 | 13:11 | 12:19 | 16:12 | - |
14 | 10 stycznia 2016 | 17.00 | Artego Bydgoszcz | JAS-FBG Zagłębie | 72 : 63 | 12:18 | 25:13 | 19:12 | 16:20 | - |
15 | 16 stycznia 2016 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie | Wisła Can-Pack Kraków | 67 : 75 | 20:17 | 16:19 | 11:20 | 20:19 | - |
16 | 23 stycznia 2016 | ??? | MUKS Poznań | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | 6 lutego 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS Gorzów Wlkp. | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | 13 lutego 2016 | ??? | Basket Gdynia | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | 28 lutego 2016 | 17.45 | MKS Polkowice | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | 4 marca 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | MKK Siedlce | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | 15 marca 2016 | 18.00 | Widzew Łódź | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | 19 marca 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | Ślęza Wrocław | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
KADRA
NR | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodzenia | Pozycja | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
12 | Michał Babiarz | 200 cm | 28 marca 1988 | niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | - |
11 | Michał Broda | 182 cm | 21 stycznia 1988 | rozgrywający / rzucający | - |
13 | Jakub Czyż | 205 cm | 11 lutego 1995 | silny skrzydłowy / środkowy | - |
45 | Grzegorz Jankowski | 183 cm | 6 maja 1988 | rozgrywający | - |
8 | Michał Kwiatkowski | 186 cm | 9 marca 1992 | rozgrywający | - |
6 | Jonatan Najman | 191 cm | 17 stycznia 1991 | niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | - |
10 | Damian Nowak | 198 cm | 26 listopada 1995 | środkowy | - |
15 | Piotr Osiakowski | 197 cm | 21 kwietnia 1992 | niski skrzydłowy | - |
7 | Artur Szymański | 186 cm | 14 października 1994 | rzucający / niski skrzydłowy / silny skrzydłowy | - |
4 | Filip Taisner | 202 cm | 21 listopada 1994 | silny skrzydłowy | - |
13 | Piotr Wojdyr | 217 cm | 6 marca 1990 | środkowy | - |
14 | Kamil Wójciak | 193 cm | 15 listopada 1985 | rzucający / niski skrzydłowy | - |
16 | Tomasz Wroza | 202 cm | 11 września 1995 | środkowy | - |
5 | Damian Zapert | 197 cm | 9 kwietnia 1984 | Pozycja: silny skrzydłowy | - |
- Trener: Tomasz Służałek, asystent trenera: ................
- Kierownik zespołu: .................
- Prezes klubu .........................