JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 168: | Linia 168: | ||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | ===TABELA PO RUNDZIE I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=7%|ZPD (2) | |||
! WIDTH=7%|PPD (1) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | ===ROZGRYWKI RUNDY II=== |
Wersja z 21:58, 31 gru 2015
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 września 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Energa Katarzynki Toruń | 57 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 23 września 2015 | ??? | AZS UMCS Lublin | JAS-FBG Zagłębie | 68 : 48 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 27 września 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Artego Bydgoszcz | 44 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 10 października 2015 | ??? | Wisła Can-Pack Kraków | JAS-FBG Zagłębie | 87 : 67 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 17 października 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MUKS Poznań | 68 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 24 października 2015 | ??? | AZS Gorzów Wlkp. | JAS-FBG Zagłębie | 58 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
7 | 30 października 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Basket Gdynia | 60 : 66 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 7 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MKS Polkowice | 45 : 54 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 14 listopada 2015 | ??? | MKK Siedlce | JAS-FBG Zagłębie | 81 : 73 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
10 | 29 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Widzew Łódź | 60 : 79 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | 6 grudnia 2015 | ??? | Ślęza Wrocław | JAS-FBG Zagłębie | 87 : 64 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
13 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
14 | ??? | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 13 grudnia 2015 | ??? | Energa Katarzynki Toruń | JAS-FBG Zagłębie | 54 : 46 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
13 | 19 grudnia 2015 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS UMCS Lublin | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 10 stycznia 2016 | 17.00 | Artego Bydgoszcz | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | 16 stycznia 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | Wisła Can-Pack Kraków | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | 23 stycznia 2016 | ??? | MUKS Poznań | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | 6 lutego 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS Gorzów Wlkp. | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | 13 lutego 2016 | ??? | Basket Gdynia | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | 28 lutego 2016 | 17.45 | MKS Polkowice | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | 4 marca 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | MKK Siedlce | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | 15 marca 2016 | 18.00 | Widzew Łódź | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | 19 marca 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | Ślęza Wrocław | ? : ? | - | - | - | - | - |