II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 kwietnia|06.04]].[[2003]] (n) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św. Joachima | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św. Joachima | ||
| ALIGN=center|Orkiestra Kameralna | | ALIGN=center|Orkiestra Kameralna (Koncert Inaugurujący | ||
| ALIGN=center| | II Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej) | ||
| ALIGN=center|Jan Wincenty Hawel - dyrygent | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 kwietnia|07.04]].[[2003]] (pn) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Joanna Brzęś | ||
| ALIGN=center|Recital fortepianowy | | ALIGN=center|Recital fortepianowy | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 kwietnia|10.04]].[[2003]] (cz) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Sosnowieckie Centrum Kultury – Zamek Sielecki ul. Zamkowa 2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Jerzy Sojka (flet), Krzysztof Waloszczyk (harfa) | ||
| ALIGN=center|Koncert Kameralny | | ALIGN=center|Koncert Kameralny | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia|12.04]].[[2003]] (s) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sebastian Matyja (organy), Kwartet Waltorniowy (Joachim Nowak, Jerzy Ślęzak, Leszek Salwa, Grzegorz Grzegorzek) | ||
| ALIGN=center|Koncert | | ALIGN=center|Koncert kameralny | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia|13.04]].[[2003]] (n) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | ||
| ALIGN=center|Zespół | | ALIGN=center|Zespół Kameralny Classic (Koncert zamykający | ||
| ALIGN=center| | II Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej) | ||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2003]] | [[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2003]] |
Wersja z 08:39, 17 lis 2016
II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
06.04.2003 (n) | 19.00 | Sosnowiec, Kościół p.w. św. Joachima | Orkiestra Kameralna (Koncert Inaugurujący
II Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej) |
Jan Wincenty Hawel - dyrygent |
07.04.2003 (pn) | 19.00 | Sosnowiec, Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | Joanna Brzęś | Recital fortepianowy |
10.04.2003 (cz) | 17.00 | Sosnowiec, Sosnowieckie Centrum Kultury – Zamek Sielecki ul. Zamkowa 2 | Jerzy Sojka (flet), Krzysztof Waloszczyk (harfa) | Koncert Kameralny |
12.04.2003 (s) | 19.00 | Sosnowiec, Kościół p.w. św A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | Sebastian Matyja (organy), Kwartet Waltorniowy (Joachim Nowak, Jerzy Ślęzak, Leszek Salwa, Grzegorz Grzegorzek) | Koncert kameralny |
13.04.2003 (n) | 19.00 | Sosnowiec, Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | Zespół Kameralny Classic (Koncert zamykający
II Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej) |
- |