Górnik Kazimierz (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 151: | Linia 151: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[ | | ALIGN=center|[[????]] [[1971]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Chełmiec Wałbrzych]] | ||
| ALIGN=center|[[------ | | ALIGN=center|[[Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[1971]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Chełmiec Wałbrzych]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Aktualna wersja na dzień 15:08, 5 lip 2017
Górnik Kazimierz (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 1971 | ??? | -------- | Górnik Kazimierz | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 1971 | ??? | -------- | Górnik Kazimierz | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 1971 | ??? | Górnik Kazimierz | Jedność Michałkowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
10 | ???? 1971 | ??? | Górnik Kazimierz | Jedność Michałkowice | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
11 | ???? 1971 | ??? | Chełmiec Wałbrzych | Górnik Kazimierz | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
12 | ???? 1971 | ??? | Chełmiec Wałbrzych | Górnik Kazimierz | 2 : 3 | - | - | - | - | - |