Górnik II Sosnowiec (piłka ręczna) - Sezon 2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 44: | Linia 44: | ||
Kierownik zespołu: ................. | Kierownik zespołu: ................. | ||
==''' | ==RUNDA I== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
=== | |- | ||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SPR Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''26 : 30''' (11:12) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|} | |||
*Kolejka 1 - 13.02.2011 (11.15) - KŚ AZS Katowice - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] 34:23 (16:10) | *Kolejka 1 - 13.02.2011 (11.15) - KŚ AZS Katowice - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] 34:23 (16:10) | ||
Linia 54: | Linia 108: | ||
*Kolejka 3 - 27.02.2011 (14.00) - Olimpia II Piekary Śląskie - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] 23:26 (12:13) | *Kolejka 3 - 27.02.2011 (14.00) - Olimpia II Piekary Śląskie - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] 23:26 (12:13) | ||
*Kolejka 4 - 06.03.2011 (11.30) - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] - SPR Zagłębie Sosnowiec 26:30 (11:12) | *Kolejka 4 - 06.03.2011 (11.30) - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] - [[SPR Zagłębie Sosnowiec]] 26:30 (11:12) | ||
*Kolejka 5 - 13.03.2011 (11.00) - KS Gwardia II Opole - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] 20:25 (10:12) | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
=== | ==RUNDA II== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[SPR Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''30 : 28''' (15:16) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[III Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2011]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' (00:00) | |||
|} | |||
*Kolejka 6 - 20.03.2011 (14.00) - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] - KŚ AZS Katowice 27:35 (16:16) | *Kolejka 6 - 20.03.2011 (14.00) - [[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] - KŚ AZS Katowice 27:35 (16:16) | ||
Linia 71: | Linia 264: | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
|- | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
|1 | ! Nazwa klubu | ||
|- | ! WIDTH=8%|M | ||
|2 | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
|- | ! WIDTH=8%|Z | ||
|3 | ! WIDTH=8%|R | ||
|- | ! WIDTH=8%|P | ||
| | ! WIDTH=8%|Br+ | ||
|- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|5 | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
|6 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[KŚ AZS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|323 | |||
| ALIGN=center|259 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ULKS Grom Jasienica]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|246 | |||
| ALIGN=center|209 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[SPR Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|253 | |||
| ALIGN=center|233 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec|KS Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|265 | |||
| ALIGN=center|278 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Olimpia Piekary Śl.]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|243 | |||
| ALIGN=center|256 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Gwardia II Opole]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|138 | |||
| ALIGN=center|204 | |||
|} | |} | ||
*http://www.elwico.pl/~junior/strona1/10_11_III_Liga.html |
Aktualna wersja na dzień 09:56, 16 wrz 2013
KS Górnik II Sosnowiec - piłka ręczna - Sezon 2011 - III Liga
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu : .........................
Kierownik zespołu: .................
RUNDA I
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
III Liga | 2 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
III Liga | 3 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
III Liga | 4 | 6 marca 2011 | ??? | KS Górnik II Sosnowiec | SPR Zagłębie Sosnowiec | 26 : 30 (11:12) |
III Liga | 5 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
- Kolejka 1 - 13.02.2011 (11.15) - KŚ AZS Katowice - KS Górnik II Sosnowiec 34:23 (16:10)
- Kolejka 2 - 20.02.2011 (16.00) - KS Górnik II Sosnowiec - ULKS Grom Jasienica 30:23 (11:10)
- Kolejka 3 - 27.02.2011 (14.00) - Olimpia II Piekary Śląskie - KS Górnik II Sosnowiec 23:26 (12:13)
- Kolejka 4 - 06.03.2011 (11.30) - KS Górnik II Sosnowiec - SPR Zagłębie Sosnowiec 26:30 (11:12)
- Kolejka 5 - 13.03.2011 (11.00) - KS Gwardia II Opole - KS Górnik II Sosnowiec 20:25 (10:12)
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 6 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
III Liga | 7 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
III Liga | 8 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
III Liga | 9 | 13 kwietnia 2011 | ??? | SPR Zagłębie Sosnowiec | KS Górnik II Sosnowiec | 30 : 28 (15:16) |
III Liga | 10 | ??? 2011 | ??? | ??? | ??? | 00 : 00 (00:00) |
- Kolejka 6 - 20.03.2011 (14.00) - KS Górnik II Sosnowiec - KŚ AZS Katowice 27:35 (16:16)
- Kolejka 7 - 27.03.2011 (16.30) - ULKS Grom Jasienica - KS Górnik II Sosnowiec 26:15 (16:4)
- Kolejka 8 - 03.04.2011 (11.30) - KS Górnik II Sosnowiec - GKS Olimpia II Piekary Śląskie 32:31 (17:16)
- Kolejka 9 - 13.04.2011 (19.00) - SPR Zagłębie Sosnowiec - KS Górnik II Sosnowiec 30:28 (15:16)
- Kolejka 10 - 18.04.2011 (18.30) - KS Górnik II Sosnowiec - KS Gwardia II Opole 33:26 (18:17)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŚ AZS Katowice | 10 | 16 | 0 | 0 | 0 | 323 | 259 |
2 | ULKS Grom Jasienica | 10 | 16 | 0 | 0 | 0 | 246 | 209 |
3 | SPR Zagłębie Sosnowiec | 10 | 14 | 0 | 0 | 0 | 253 | 233 |
4 | KS Górnik II Sosnowiec | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 265 | 278 |
5 | GKS Olimpia Piekary Śl. | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 243 | 256 |
6 | KS Gwardia II Opole | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 138 | 204 |