Górnik Czeladź wyniki 1956: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Górnik Czeladź wyniki 1956''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[LPŻ Lublin]] | |||
| ALIGN=center|18-35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|tow | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AMK Stalinogród]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
Linia 71: | Linia 80: | ||
| ALIGN=center|[[29 lipca]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[29 lipca]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Gwardia Katowice]] | | ALIGN=center|[[Gwardia Katowice|Gwardia Stalinogród]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|29-23 | | ALIGN=center|29-23 | ||
Linia 118: | Linia 127: | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Ślęza Wrocław|Ślęza II Wrocław]] | | ALIGN=center|[[Ślęza Wrocław|Ślęza II Wrocław]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26-28 | ||
|- | |- | ||
Linia 135: | Linia 144: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Gwardia Katowice]] | | ALIGN=center|[[Gwardia Katowice|Gwardia Stalinogród]] | ||
| ALIGN=center|34-19 | | ALIGN=center|34-19 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|tow. | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Świętochłowice]] | |||
| ALIGN=center|28-26 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 12:47, 24 maj 2014
Górnik Czeladź wyniki 1956