Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2015/2016”) |
|||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2015/2016 | [[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2015/2016 | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI LIGOWE'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Olimpia Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Lubin | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|AZS PSW Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[6 września]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Sztorm Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[18 listopada]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|AZS PWSZ Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Medyk Konin | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GOSiR Piaseczno | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center| KKP Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|} | |||
1. Czarni Sosnowiec 3-0 Olimpia Szczecin 8 sierpnia, 11:00 | |||
Angelika Gębka 27, Nikol Kaletka 51, Renata Warunek 79 | |||
2. Zagłębie Lubin 3-0 Czarni Sosnowiec 15 sierpnia, 13:00 | |||
Emilia Bezdziecka 7, Karolina Kaźmierska 36, Daria Banaszak 89 | |||
3. Czarni Sosnowiec 2-3 Mitech Żywiec 22 sierpnia, 14:00 | |||
Joanna Operskalska 35, Marlena Konieczna 68 - Karolina Zasada 27 (k), Karolina Wiśniewska 50, Aleksandra Noras 80 | |||
4. AZS PSW Biała Podlaska 1-0 Czarni Sosnowiec 30 sierpnia, 11:00 | |||
Mariola Bujalska 41 | |||
5. Czarni Sosnowiec 4-0 Sztorm Gdańsk 6 września, 11:00 | |||
Joanna Operskalska 7, Nikol Kaletka 24, 76, Patrycja Matla 70 | |||
6. AZS PWSZ Wałbrzych 1-1 Czarni Sosnowiec 18 listopada, 13:00 | |||
Agata Sobkowicz 64 - Nikol Kaletka 15 | |||
7. Czarni Sosnowiec 0-3 Medyk Konin 26 września, 15:00 | |||
Agata Tarczyńska 20, Anna Gawrońska 44, Patrycja Balcerzak 68 | |||
8. AZS Wrocław 2-1 Czarni Sosnowiec 3 października, 15:00 | |||
Marta Cichosz 15, Monika Koziarska 44 - Julia Wycisk 65 | |||
9. Czarni Sosnowiec 0-0 GOSiR Piaseczno 10 października, 11:00 | |||
10. Czarni Sosnowiec 4-2 Górnik Łęczna 17 października, 11:00 | |||
Marlena Hajduk 33 (s), Patrícia Fischerová 50, Joanna Opieralska 73 (k), Patrycja Matla 88 - Weronika Zawistowska 23, Marlena Hajduk 78 | |||
11. KKP Bydgoszcz 0-0 Czarni Sosnowiec 31 października, 11:00 | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Medyk Konin | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębie Lubin | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS PWSZ Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS PSW Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GOSiR Piaseczno | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Czarni Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Sztorm Gdańsk | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|KKP Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Olimpia Szczecin | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
1. Medyk Konin 11 29 9 2 0 38-4 | |||
2. Zagłębie Lubin 11 22 7 1 3 18-12 | |||
3. Górnik Łęczna 11 21 6 3 2 36-10 | |||
4. Mitech Żywiec 11 21 7 0 4 17-16 | |||
5. AZS PWSZ Wałbrzych 11 18 5 3 3 18-15 | |||
6. AZS Wrocław 11 14 4 2 5 19-17 | |||
7. AZS PSW Biała Podlaska 11 14 4 2 5 6-14 | |||
8. GOSiR Piaseczno 11 13 4 1 6 14-22 | |||
9. Czarni Sosnowiec 11 12 3 3 5 15-15 | |||
10. Sztorm Gdańsk 11 12 2 6 3 10-12 | |||
11. KKP Bydgoszcz 11 7 1 4 6 7-23 | |||
12. Olimpia Szczecin 11 1 0 1 10 8-46 | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|Olimpia Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 5''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Lubin | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[21 listopada]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS PSW Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|Sztorm Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS PWSZ Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|Medyk Konin | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|GOSiR Piaseczno | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center| KKP Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
12. Olimpia Szczecin 0-5 Czarni Sosnowiec 8 listopada, 11:00 | |||
Nikol Kaletka 28, 31, Izabela Frączek 52, Karolina Wieczorek 88, 89 | |||
13. Czarni Sosnowiec 0-0 Zagłębie Lubin 15 listopada, 13:00 | |||
14. Mitech Żywiec 0-0 Czarni Sosnowiec 21 listopada, 12:00 | |||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2015/2016]] |
Aktualna wersja na dzień 13:14, 10 sty 2016
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI LIGOWE
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | 8 sierpnia 2015 (?) | 11.00 | Czarni Sosnowiec | Olimpia Szczecin | 3 : 0 (?:?) |
Ekstraliga | 2 | 15 sierpnia 2015 (?) | 13.00 | Zagłębie Lubin | Czarni Sosnowiec | 3 : 0 (?:?) |
Ekstraliga | 3 | 22 sierpnia 2015 (?) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | Mitech Żywiec | 2 : 3 (?:?) |
Ekstraliga | 4 | 30 sierpnia 2015 (?) | 11.00 | AZS PSW Biała Podlaska | Czarni Sosnowiec | 1 : 0 (?:?) |
Ekstraliga | 5 | 6 września 2015 (?) | 11.00 | Czarni Sosnowiec | Sztorm Gdańsk | 4 : 0 (?:?) |
Ekstraliga | 6 | 18 listopada 2015 (?) | 13.00 | AZS PWSZ Wałbrzych | Czarni Sosnowiec | 1 : 1 (?:?) |
Ekstraliga | 7 | 26 września 2015 (?) | 15.00 | Czarni Sosnowiec | Medyk Konin | 0 : 3 (?:?) |
Ekstraliga | 8 | 3 października 2015 (?) | 15.00 | AZS Wrocław | Czarni Sosnowiec | 2 : 1 (?:?) |
Ekstraliga | 9 | 10 października 2015 (?) | 11.00 | Czarni Sosnowiec | GOSiR Piaseczno | 0 : 0 (0:0) |
Ekstraliga | 10 | 17 października 2015 (?) | 11.00 | Czarni Sosnowiec | Górnik Łęczna | 4 : 2 (?:?) |
Ekstraliga | 11 | 31 października 2015 (?) | 11.00 | KKP Bydgoszcz | Czarni Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
1. Czarni Sosnowiec 3-0 Olimpia Szczecin 8 sierpnia, 11:00
Angelika Gębka 27, Nikol Kaletka 51, Renata Warunek 79
2. Zagłębie Lubin 3-0 Czarni Sosnowiec 15 sierpnia, 13:00 Emilia Bezdziecka 7, Karolina Kaźmierska 36, Daria Banaszak 89
3. Czarni Sosnowiec 2-3 Mitech Żywiec 22 sierpnia, 14:00 Joanna Operskalska 35, Marlena Konieczna 68 - Karolina Zasada 27 (k), Karolina Wiśniewska 50, Aleksandra Noras 80
4. AZS PSW Biała Podlaska 1-0 Czarni Sosnowiec 30 sierpnia, 11:00 Mariola Bujalska 41
5. Czarni Sosnowiec 4-0 Sztorm Gdańsk 6 września, 11:00 Joanna Operskalska 7, Nikol Kaletka 24, 76, Patrycja Matla 70
6. AZS PWSZ Wałbrzych 1-1 Czarni Sosnowiec 18 listopada, 13:00 Agata Sobkowicz 64 - Nikol Kaletka 15
7. Czarni Sosnowiec 0-3 Medyk Konin 26 września, 15:00 Agata Tarczyńska 20, Anna Gawrońska 44, Patrycja Balcerzak 68
8. AZS Wrocław 2-1 Czarni Sosnowiec 3 października, 15:00 Marta Cichosz 15, Monika Koziarska 44 - Julia Wycisk 65
9. Czarni Sosnowiec 0-0 GOSiR Piaseczno 10 października, 11:00
10. Czarni Sosnowiec 4-2 Górnik Łęczna 17 października, 11:00 Marlena Hajduk 33 (s), Patrícia Fischerová 50, Joanna Opieralska 73 (k), Patrycja Matla 88 - Weronika Zawistowska 23, Marlena Hajduk 78
11. KKP Bydgoszcz 0-0 Czarni Sosnowiec 31 października, 11:00
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Medyk Konin | 11 | 29 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Zagłębie Lubin | 11 | 22 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Górnik Łęczna | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Mitech Żywiec | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | AZS PWSZ Wałbrzych | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | AZS Wrocław | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | AZS PSW Biała Podlaska | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | GOSiR Piaseczno | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Czarni Sosnowiec | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Sztorm Gdańsk | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | KKP Bydgoszcz | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Olimpia Szczecin | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. Medyk Konin 11 29 9 2 0 38-4
2. Zagłębie Lubin 11 22 7 1 3 18-12
3. Górnik Łęczna 11 21 6 3 2 36-10
4. Mitech Żywiec 11 21 7 0 4 17-16
5. AZS PWSZ Wałbrzych 11 18 5 3 3 18-15
6. AZS Wrocław 11 14 4 2 5 19-17
7. AZS PSW Biała Podlaska 11 14 4 2 5 6-14
8. GOSiR Piaseczno 11 13 4 1 6 14-22
9. Czarni Sosnowiec 11 12 3 3 5 15-15
10. Sztorm Gdańsk 11 12 2 6 3 10-12
11. KKP Bydgoszcz 11 7 1 4 6 7-23
12. Olimpia Szczecin 11 1 0 1 10 8-46
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 12 | 8 listopada 2015 (?) | 11.00 | Olimpia Szczecin | Czarni Sosnowiec | 0 : 5 (?:?) |
Ekstraliga | 13 | 15 listopada 2015 (?) | 13.00 | Czarni Sosnowiec | Zagłębie Lubin | 0 : 0 (0:0) |
Ekstraliga | 14 | 21 listopada 2015 (?) | 12.00 | Mitech Żywiec | Czarni Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Ekstraliga | 15 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Czarni Sosnowiec | AZS PSW Biała Podlaska | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 16 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Sztorm Gdańsk | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 17 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Czarni Sosnowiec | AZS PWSZ Wałbrzych | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 18 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Medyk Konin | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 19 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Czarni Sosnowiec | AZS Wrocław | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 20 | ??? 2016 (?) | ??.00 | GOSiR Piaseczno | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 21 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Górnik Łęczna | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 22 | ??? 2016 (?) | ??.00 | Czarni Sosnowiec | KKP Bydgoszcz | ? : ? (?:?) |
12. Olimpia Szczecin 0-5 Czarni Sosnowiec 8 listopada, 11:00 Nikol Kaletka 28, 31, Izabela Frączek 52, Karolina Wieczorek 88, 89
13. Czarni Sosnowiec 0-0 Zagłębie Lubin 15 listopada, 13:00
14. Mitech Żywiec 0-0 Czarni Sosnowiec 21 listopada, 12:00