Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 190: | Linia 190: | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''28''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''38''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LECHIA GDAŃSK|Budowlani Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GARBARNIA KRAKÓW|Włókniarz Kraków]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SZOMBIERKI BYTOM|Górnik Bytom]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#TARNOVIA TARNÓW|Ogniwo Tarnów]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ODRA OPOLE|Budowlani Opole]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI KIELCE|Gwardia Kielce]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALGIN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŚLĘZA WROCŁAW|Ogniwo Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALGIN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POLONIA WARSZAWA|Kolejarz Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:00, 16 maj 2014
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 1 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 2 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 3 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 4 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 5 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 6 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 7 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 8 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 9 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 10 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 11 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 12 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 13 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 14 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 15 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 16 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 17 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 18 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Sosnowiec | 20 | 28 | 11 | 6 | 3 | 38 | 15 |
2 | Budowlani Gdańsk | 20 | 28 | 12 | 4 | 4 | 28 | 14 |
3 | Włókniarz Kraków | 20 | 27 | 13 | 1 | 6 | 38 | 20 |
4 | Górnik Bytom | 20 | 27 | 12 | 3 | 5 | 28 | 19 |
5 | Górnik Zabrze | 20 | 21 | 7 | 7 | 6 | 24 | 16 |
6 | Górnik Wałbrzych | 20 | 19 | 7 | 5 | 8 | 37 | 26 |
7 | Ogniwo Tarnów | 20 | 17 | 7 | 3 | 10 | 30 | 38 |
8 | Budowlani Opole | 20 | 15 | 5 | 5 | 10 | 23 | 35 |
9 | Gwardia Kielce | 20 | 13 | 3 | 7 | 10 | 23 | 38 |
10 | Ogniwo Wrocław | 20 | 13 | 5 | 3 | 12 | 17 | 41 |
11 | Kolejarz Warszawa | 20 | 12 | 4 | 4 | 12 | 19 | 43 |