Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 1: | Linia 1: | ||
=='''ROZGRYWKI '''== | =='''ROZGRYWKI '''== | ||
===RUNDA | ===RUNDA JESIENNA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 81: | Linia 81: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] |
Wersja z 13:59, 16 maj 2014
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 1 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 2 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 3 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 4 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 5 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 6 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 7 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 8 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 9 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 10 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 11 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 12 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 13 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 14 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 15 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 16 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 17 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 18 | ??? 2014 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |