Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Czarni Sosnowiec ( | =='''ROZGRYWKI '''== | ||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} |
Wersja z 13:53, 16 maj 2014
ROZGRYWKI
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 1 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 2 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 3 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 4 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
II Liga | ||||||
I Liga (Płd.) | 5 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 6 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 7 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 1 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |