Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2012/2013”) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2012/2013 | '''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2012/2013''' | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|ISD-AJD Gol Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''43''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''55''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''40''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''44''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|1.FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''35''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''55''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Czwórka Radom | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''26''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''43''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Rolnik Biedrzychowice | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''44''' | |||
| ALIGN=center|'''33''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Czarne Świerklany | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''43''' | |||
| ALIGN=center|'''60''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Starówka Nowy Sącz | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''21''' | |||
| ALIGN=center|'''59''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Wanda Kraków | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''54''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Korona Łaszczów | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''66''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2012/2013]] |
Aktualna wersja na dzień 21:49, 8 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2012/2013
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ISD-AJD Gol Częstochowa | 16 | 43 | 14 | 1 | 1 | 55 | 7 |
2 | Czarni Sosnowiec | 16 | 40 | 13 | 1 | 2 | 44 | 11 |
3 | 1.FC AZS AWF Katowice | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 55 | 14 |
4 | UKS Czwórka Radom | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 43 | 30 |
5 | Rolnik Biedrzychowice | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 44 | 33 |
6 | Czarne Świerklany | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 43 | 60 |
7 | KS Starówka Nowy Sącz | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 21 | 59 |
8 | Wanda Kraków | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 14 | 54 |
9 | KS Korona Łaszczów | 16 | 7 | 2 | 1 | 13 | 15 | 66 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |