Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2011/2012: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2011/2012 | '''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2011/2012''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UJ Kraków | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''43''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''54''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''42''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''36''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ISD-AJD Gol Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''36''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''56''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Czwórka Radom | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''32''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''41''' | |||
| ALIGN=center|'''28''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Rolnik Biedrzychowice | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''31''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''55''' | |||
| ALIGN=center|'''37''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Wanda Kraków | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''42''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Podgórze Kraków | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=center|'''25''' | |||
| ALIGN=center|'''35''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|1.FC AZS AWF Katowice II | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''37''' | |||
| ALIGN=center|'''53''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Starówka Nowy Sącz | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''57''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Zamłynie Radom | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''24''' | |||
| ALIGN=center|'''71''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 19: | Linia 258: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 27: | Linia 266: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 38: | Linia 277: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 52: | Linia 291: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 63: | Linia 302: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 74: | Linia 313: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 85: | Linia 324: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 96: | Linia 335: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 104: | Linia 343: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 115: | Linia 354: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 125: | Linia 364: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2011/2012]] |
Aktualna wersja na dzień 15:46, 9 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2011/2012
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJ Kraków | 18 | 43 | 14 | 1 | 3 | 54 | 18 |
2 | Czarni Sosnowiec | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 36 | 15 |
3 | ISD-AJD Gol Częstochowa | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 56 | 14 |
4 | UKS Czwórka Radom | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 41 | 28 |
5 | Rolnik Biedrzychowice | 18 | 31 | 10 | 1 | 7 | 55 | 37 |
6 | Wanda Kraków | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 20 | 42 |
7 | Podgórze Kraków | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 25 | 35 |
8 | 1.FC AZS AWF Katowice II | 18 | 18 | 6 | 0 | 12 | 37 | 53 |
9 | KS Starówka Nowy Sącz | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 22 | 57 |
10 | UKS Zamłynie Radom | 18 | 9 | 3 | 0 | 15 | 24 | 71 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |