Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Racibórz | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''47''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''82''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Medyk Konin | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''42''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''50''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''34''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''48''' | |||
| ALIGN=center|'''21''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Pogoń Women | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''33''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''29''' | |||
| ALIGN=center|'''21''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''28''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''23''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|1.FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''24''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''21''' | |||
| ALIGN=center|'''32''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''24''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''53''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''66''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Stilon Gorzów Wlkp. | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''56''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 19: | Linia 258: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 30: | Linia 269: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 41: | Linia 280: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 49: | Linia 288: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 63: | Linia 302: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 74: | Linia 313: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 85: | Linia 324: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 96: | Linia 335: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 104: | Linia 343: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 115: | Linia 354: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 125: | Linia 364: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2010/2011]] | |||
Aktualna wersja na dzień 09:20, 9 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2010/2011
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Racibórz | 18 | 47 | 15 | 2 | 1 | 82 | 7 |
2 | Medyk Konin | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 50 | 19 |
3 | AZS Wrocław | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 48 | 21 |
4 | Pogoń Women | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 29 | 21 |
5 | Górnik Łęczna | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 30 | 23 |
6 | 1.FC AZS AWF Katowice | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 21 | 32 |
7 | AZS Biała Podlaska | 18 | 22 | 5 | 7 | 6 | 22 | 24 |
8 | Mitech Żywiec | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 18 | 53 |
9 | Czarni Sosnowiec | 18 | 7 | 2 | 1 | 15 | 10 | 66 |
10 | Stilon Gorzów Wlkp. | 18 | 6 | 2 | 0 | 16 | 12 | 56 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |