Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 235: | Linia 235: | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 22:32, 6 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2009/2010
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 2 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 3 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 4 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 5 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 6 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 7 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 8 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 9 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 10 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 11 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 12 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 13 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 14 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 15 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 16 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 17 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 18 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 19 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 20 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 21 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 22 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |