Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1999/2000
Z WikiZagłębie
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 34 | 71 | 21 | 8 | 5 | 62 | 27 |
2 | Unia Skierniewice | 34 | 65 | 18 | 11 | 5 | 61 | 33 |
3 | Lignomat Jankowy | 34 | 61 | 18 | 7 | 9 | 57 | 33 |
4 | Rozwój Katowice | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 44 | 35 |
5 | MK Górnik Katowice | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 40 | 34 |
6 | Pelikan Łowicz | 34 | 51 | 13 | 12 | 9 | 57 | 54 |
7 | Mień Lipno | 34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 54 | 50 |
8 | Astra Krotoszyn | 34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 52 | 43 |
9 | Odra II Opole | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 51 | 57 |
10 | Warta Zawiercie | 34 | 45 | 11 | 12 | 11 | 41 | 44 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 36 | 42 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 38 | 41 |
13 | WKS/Marko Wieluń | 34 | 42 | 10 | 12 | 12 | 38 | 52 |
14 | Górnik Jastrzębie | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 39 | 46 |
15 | CKS Czeladź | 34 | 40 | 11 | 7 | 16 | 27 | 39 |
16 | Start Łódź | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 36 | 63 |
17 | GKS II Bełchatów | 34 | 36 | 10 | 6 | 18 | 45 | 51 |
18 | Aluminium Konin | 34 | 19 | 5 | 4 | 25 | 24 | 58 |
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.
Mecze barażowe o miejsce w III lidze Górnik Jastrzęnie - Wedan Żórawina nie odbyły się - Wedan zrezygnował z gry.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | - | 1-1 | 3-1 | 1-2 | 2-1 | 0-0 | 4-2 | 0-0 | 5-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 4-0 | 7-1 |
2 | Unia Skierniewice | 1-1 | - | 2-1 | 2-1 | 3-0 | 1-1 | 3-0 | 2-2 | 3-0 | 1-1 | 4-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-0 | 2-0 | 3-1 | 2-1 |
3 | Lignomat Jankowy | 0-1 | 2-1 | - | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 0-0 | 4-1 | 4-1 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 | 4-1 |
4 | Rozwój Katowice | 2-1 | 1-2 | 2-1 | - | 0-3 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 2-0 | 1-0 |
5 | MK Górnik Katowice | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 4-0 | - | 1-2 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | 3-0 | 3-0 | 0-0 | 1-3 | 0-0 | 1-0 | 2-0 | 1-0 |
6 | Pelikan Łowicz | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | 2-1 | - | 1-1 | 2-0 | 4-3 | 3-1 | 3-0 | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 1-2 | 1-1 | 1-6 | 1-1 |
7 | Mień Lipno | 0-1 | 2-2 | 3-1 | 0-4 | 4-2 | 2-1 | - | 1-1 | 7-2 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-2 | 0-0 | 1-0 | 3-1 | 3-2 | 1-0 |
8 | Astra Krotoszyn | 3-2 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-4 | 3-1 | - | 1-2 | 1-2 | 2-1 | 3-0 | 0-1 | 2-0 | 3-0 | 3-1 | 6-0 | 2-0 |
9 | Odra II Opole | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 2-1 | 2-0 | 2-3 | - | 1-1 | 1-2 | 3-0 | 3-1 | 3-1 | 0-0 | 1-2 | 3-1 | 3-0 |
10 | Warta Zawiercie | 1-2 | 0-1 | 3-3 | 2-1 | 0-0 | 3-2 | 2-1 | 1-1 | 1-2 | - | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 2-0 | 1-0 | 2-3 | 1-0 | 2-0 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-2 | 2-1 | 0-0 | 1-1 | 2-1 | 1-4 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | - | 2-1 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 0-0 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 | 1-2 | 1-2 | 1-1 | 5-0 | 2-1 | 1-4 | 3-1 | 0-0 | 0-1 | 1-0 | - | 2-1 | 4-0 | 1-0 | 3-0 | 2-2 | 1-0 |
13 | WKS/Marko Wieluń | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 3-3 | 2-2 | 1-2 | 2-1 | 1-1 | 0-2 | 1-1 | - | 3-1 | 2-0 | 2-2 | 2-0 | 1-0 |
14 | Górnik Jastrzębie | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 1-3 | 0-0 | 2-2 | 3-0 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 3-1 | - | 3-2 | 1-0 | 2-0 | 2-0 |
15 | CKS Czeladź | 0-1 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | 2-2 | 1-0 | 0-0 | 0-0 | 3-2 | - | 2-1 | 1-0 | 2-1 |
16 | Start Łódź | 2-2 | 0-3 | 0-5 | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 1-1 | 3-1 | 1-4 | 3-2 | 1-0 | 0-1 | 0-2 | 1-0 | 2-1 | - | 1-0 | 2-0 |
17 | GKS II Bełchatów | 0-1 | 1-2 | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 8-0 | 2-2 | 3-0 | 4-0 | - | 3-1 |
18 | Aluminium Konin | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-1 | 0-4 | 3-1 | 4-0 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 3-1 | 0-2 | 1-2 | 4-1 | 0-0 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 31 lipca 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | 0-2 (0-1) | |
1 | 31 lipca 1999 | 14.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
1 | 31 lipca 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | 0-1 (0-0) | |
1 | 31 lipca 1999 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
1 | 31 lipca 1999 | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (2-0) | |
1 | 1 sierpnia 1999 | 11.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) | |
1 | 1 sierpnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-0) | |
1 | 1 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-0 (1-0) | ||
1 | 1 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 7 sierpnia 1999 | 11.00 | Unia Skierniewice | 0-3 (0-1) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 13.00 | 2-2 (2-1) | ||
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-2 (0-1) | ||
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-1 (0-0) | ||
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | MK Górnik Katowice | 1-2 (1-2) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Rozwój Katowice | 2-0 (0-0) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Pelikan Łowicz | 3-4 (1-3) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 14 sierpnia 1999 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 3-0 (2-0) | |
3 | 14 sierpnia 1999 | 14.00 | 1-1 (0-1) | ||
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | 2-2 (1-0) | |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-1 (1-0) | ||
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | 3-1 (2-0) | ||
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-1 (0-1) | ||
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | Rozwój Katowice | 1-2 (0-1) |
3 | 15 sierpnia 1999 | 11.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) | |
3 | 15 sierpnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Unia Skierniewice | 3-2 (0-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-1) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-2 (0-1) | ||
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | 1-1 (0-0) | ||
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | 2-0 (2-0) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | 1-0 (1-0) | ||
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.30 | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 21 sierpnia 1999 | 13.00 | Lignomat Jankowy | 1-2 (1-1) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | 2-0 (0-0) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-1 (0-1) | ||
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-0) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | 1-1 (0-0) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 2-1 (0-0) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | 1-1 (1-0) | ||
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 7-1 (6-0) | |
5 | 22 sierpnia 1999 | 11.00 | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | MK Górnik Katowice | 2-1 (1-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | 3-0 (3-0) | |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-0 (0-0) | ||
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) | |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | 1-2 (1-1) | ||
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-2 (1-1) | |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.30 | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 28 sierpnia 1999 | 13.00 | 0-0 (0-0) | ||
7 | 28 sierpnia 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Unia Skierniewice | 1-0 (0-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 16.00 | 2-1 (0-1) | ||
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 1-3 (0-1) | |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-0 (0-0) | ||
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-2 (1-1) | ||
7 | 29 sierpnia 1999 | 16.30 | 0-0 (0-0) | ||
7 | 29 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 4 września 1999 | 14.00 | 1-0 (0-0) | ||
8 | 4 września 1999 | 16.00 | MK Górnik Katowice | 4-2 (2-2) | |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Unia Skierniewice | 1-0 (1-0) | |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-1) | |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | 1-1 (1-0) | ||
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | 0-2 (0-0) | |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | 0-1 (0-0) | ||
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 1-0 (1-0) | |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 3-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 8 września 1999 | 16.00 | 2-0 (1-0) | ||
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-1) | |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | 3-0 (0-0) | ||
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 4-1 (1-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Pelikan Łowicz | 0-0 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | 0-1 (0-0) | ||
9 | 8 września 1999 | 16.30 | 1-1 (1-0) | ||
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Rozwój Katowice | 2-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 11 września 1999 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
10 | 11 września 1999 | 11.00 | 0-1 (0-0) | ||
10 | 11 września 1999 | 16.00 | 0-0 (0-0) | ||
10 | 11 września 1999 | 16.00 | 2-1 (1-1) | ||
10 | 11 września 1999 | 16.30 | Lignomat Jankowy | 3-3 (2-3) | |
10 | 11 września 1999 | 17.00 | 2-1 (1-0) | ||
10 | 12 września 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-6 (0-4) | |
10 | 12 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) |
10 | 12 września 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 18 września 1999 | 13.00 | 3-1 (1-0) | ||
11 | 18 września 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 4-2 (2-1) | |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | Pelikan Łowicz | 1-4 (1-1) | |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) | |
11 | 19 września 1999 | 12.00 | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-0) | |
11 | 19 września 1999 | 13.00 | 0-0 (0-0) | ||
11 | 19 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | 1-2 (0-0) | |
11 | 19 września 1999 | 16.00 | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 24 września 1999 | 15.30 | MK Górnik Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) |
12 | 25 września 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | 4-1 (2-1) | |
12 | 25 września 1999 | 15.00 | 1-2 (0-2) | ||
12 | 25 września 1999 | 16.00 | 3-2 (2-1) | ||
12 | 25 września 1999 | 16.00 | 1-0 (0-0) | ||
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) | |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | 4-1 (1-1) | |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | 3-2 (1-1) | ||
12 | 26 września 1999 | 16.00 | Pelikan Łowicz | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 2 października 1999 | 11.00 | Unia Skierniewice | 1-2 (0-1) | |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (0-0) | |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | 3-1 (2-0) | ||
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Pelikan Łowicz | 3-0 (0-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | 2-1 (0-0) | |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | 1-2 (0-1) | ||
13 | 2 października 1999 | 15.30 | 1-2 (1-1) | ||
13 | 2 października 1999 | 16.00 | 0-1 (0-1) | ||
13 | 3 października 1999 | 15.00 | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 8 października 1999 | 1-1 (0-1) | |||
14 | 9 października 1999 | 11.00 | 2-0 (1-0) | ||
14 | 9 października 1999 | 12.00 | 1-2 (1-2) | ||
14 | 9 października 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) |
14 | 9 października 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | 3-0 (1-0) | |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) | |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Pelikan Łowicz | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | 2-0 (0-0) | ||
14 | 9 października 1999 | 15.00 | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 16 października 1999 | 14.00 | 1-0 (1-0) | ||
15 | 16 października 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (0-1) | |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) | |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | Unia Skierniewice | 1-2 (1-0) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | 2-3 (0-2) | ||
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Pelikan Łowicz | 2-1 (1-0) | |
15 | 17 października 1999 | 12.00 | MK Górnik Katowice | 5-0 (3-0) | |
15 | 17 października 1999 | 15.00 | 3-1 (0-1) | ||
15 | 17 października 1999 | 15.00 | 2-2 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 23 października 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Lignomat Jankowy | 2-2 (0-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | 0-0 (0-0) | ||
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | 0-4 (0-1) | |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | 2-2 (1-0) | ||
16 | 23 października 1999 | 14.00 | 1-2 (1-1) | ||
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | 4-0 (2-0) | |
16 | 23 października 1999 | 14.30 | 1-3 (0-1) | ||
16 | 23 października 1999 | 15.00 | Unia Skierniewice | 3-0 (1-0) | |
16 | 24 października 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 30 października 1999 | 13.00 | 4-0 (1-0) | ||
17 | 30 października 1999 | 13.00 | 3-1 (2-0) | ||
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) | |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | MK Górnik Katowice | 0-3 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Lignomat Jankowy | 4-1 (1-1) | |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Pelikan Łowicz | 3-2 (0-1) | |
17 | 30 października 1999 | 14.30 | 2-0 (0-0) | ||
17 | 31 października 1999 | 11.00 | 8-0 (4-0) | ||
17 | 31 października 1999 | 14.00 | Unia Skierniewice | 0-2 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 listopada 1999 | 11.00 | Pelikan Łowicz | 3-1 (0-1) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | 0-4 (0-1) | ||
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-0) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (1-0) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | 4-1 (1-0) | ||
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-1) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.30 | 1-2 (0-0) | ||
18 | 6 listopada 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 10 listopada 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | Lignomat Jankowy | 3-1 (0-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | 2-0 (0-0) | ||
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | 2-0 (0-0) | |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | 3-0 (1-0) | ||
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | 2-1 (1-1) | ||
19 | 14 listopada 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 2-0 (1-0) | |
19 | 18 marca 2000 | 15.30 | Rozwój Katowice | 1-3 (1-3) | |
19 | 19 marca 2000 | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 25 marca 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | przełożony |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | 1-2 (1-1) | ||
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (0-1) | |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 2-1 (0-0) | |
20 | 25 marca 2000 | 15.30 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
20 | 25 marca 2000 | Pelikan Łowicz | 3-3 (1-3) | ||
20 | 25 marca 2000 | 1-0 (1-0) | |||
20 | 25 marca 2000 | 1-1 (0-1) | |||
20 | 26 marca 2000 | 13.00 | 3-1 (3-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 1 kwietnia 2000 | 12.00 | MK Górnik Katowice | 1-0 (1-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | 15.00 | 2-2 (1-1) | ||
21 | 1 kwietnia 2000 | 15.30 | 2-0 (1-0) | ||
21 | 1 kwietnia 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 5-0 (4-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | 1-1 (1-0) | |||
21 | 1 kwietnia 2000 | 2-1 (1-0) | |||
21 | 1 kwietnia 2000 | Unia Skierniewice | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | ||
21 | 2 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 8 kwietnia 2000 | 12.00 | 2-1 (1-0) | ||
22 | 8 kwietnia 2000 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 2-1 (0-1) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-3 (0-1) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | MK Górnik Katowice | 0-2 (0-0) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (0-0) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (1-0) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | 2-0 (0-0) | ||
22 | 9 kwietnia 2000 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-1) | |
22 | 9 kwietnia 2000 | 16.00 | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 15 kwietnia 2000 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Pelikan Łowicz | 1-2 (0-1) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | 1-1 (0-1) | |
23 | 15 kwietnia 2000 | 15.30 | 1-0 (1-0) | ||
23 | 15 kwietnia 2000 | 15.30 | 0-0 (0-0) | ||
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 2-0 (1-0) | |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.00 | 0-0 (0-0) | ||
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (1-0) | |
23 | 16 kwietnia 2000 | 17.00 | Unia Skierniewice | 2-2 (1-1) | |
23 | 16 kwietnia 2000 | 17.00 | 3-1 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | 3-0 (2-0) | ||
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | MK Górnik Katowice | 3-0 (2-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | 2-0 (2-0) | ||
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | 0-1 (0-1) | ||
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | 2-2 (1-2) | ||
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | 1-0 (0-0) | ||
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-2 (0-2) | |
24 | 19 kwietnia 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 1-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 26 kwietnia 2000 | 15.00 | MK Górnik Katowice | 1-0 (1-0) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 15.30 | Pelikan Łowicz | 2-2 (1-1) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 4-1 (2-0) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | 1-1 (0-1) | ||
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | 1-0 (1-0) | ||
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-1) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) | |
25 | przełożony |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 29 kwietnia 2000 | 13.00 | 1-0 (1-0) | ||
26 | 29 kwietnia 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | 3-2 (0-2) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 14.30 | 0-0 (0-0) | ||
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | 3-1 (2-1) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Pelikan Łowicz | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (0-1) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | 6-0 (2-0) | ||
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.30 | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 17.00 | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | 3 maja 2000 | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) | ||
27 | 3 maja 2000 | 3-0 (0-0) | |||
27 | 3 maja 2000 | 3-0 (2-0) | |||
27 | 3 maja 2000 | 3-1 (1-1) | |||
27 | 3 maja 2000 | Lignomat Jankowy | 4-1 (2-0) | ||
27 | 3 maja 2000 | 1-1 (0-1) | |||
27 | 3 maja 2000 | Pelikan Łowicz | 1-2 (0-2) | ||
27 | 3 maja 2000 | Zagłębie Sosnowiec | Unia Skierniewice | 1-1 (0-1) | |
27 | 3 maja 2000 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 6 maja 2000 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 1-3 (0-1) | |
28 | 6 maja 2000 | 11.00 | 4-0 (1-0) | ||
28 | 6 maja 2000 | 12.15 | 3-0 (1-0) | ||
28 | 6 maja 2000 | 16.30 | 2-0 (1-0) | ||
28 | 6 maja 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 3-1 (2-1) | |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) | |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Rozwój Katowice | 2-1 (1-1) | |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 3-0 (1-0) | |
28 | 9 maja 2000 | Lignomat Jankowy | 0-5 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 10 maja 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 13 maja 2000 | 11.00 | Pelikan Łowicz | 2-1 (2-1) | |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | 3-1 (2-1) | ||
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Unia Skierniewice | 2-1 (0-1) | |
29 | 13 maja 2000 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) |
29 | 14 maja 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | 1-1 (0-1) | |
29 | 14 maja 2000 | 16.00 | 1-1 (1-0) | ||
29 | 14 maja 2000 | 17.00 | 3-2 (1-1) | ||
29 | 14 maja 2000 | 17.00 | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | weryfikacja | 0-3 wo | |||
25 | 17 maja 2000 | 4-0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | 20 maja 2000 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 2-0 (1-0) | |
30 | 20 maja 2000 | 13.00 | 1-4 (0-3) | ||
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) | |
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | 3-1 (2-0) | ||
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 2-0 (2-0) | |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) | |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | 1-1 (1-0) | ||
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | 3-1 (2-0) | ||
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) | |
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Rozwój Katowice | Pelikan Łowicz | 3-1 (2-0) |
31 | 27 maja 2000 | 4-1 (2-1) | |||
31 | 27 maja 2000 | Lignomat Jankowy | Unia Skierniewice | 2-1 (1-0) | |
31 | 27 maja 2000 | 1-4 (0-3) | |||
31 | 27 maja 2000 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (1-0) | |
31 | 28 maja 2000 | 11.00 | 3-0 (1-0) | ||
31 | 28 maja 2000 | 13.00 | 2-3 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 31 maja 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | Rozwój Katowice | 2-1 (0-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | 1-0 (1-0) | ||
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (1-1) | |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 3-1 (1-0) | |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | 3-2 (3-1) | ||
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 4-3 (3-0) | |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | 2-0 (0-0) | ||
32 | 31 maja 2000 | 18.00 | MK Górnik Katowice | 3-0 (0-0) | |
32 | 31 maja 2000 | 18.00 | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Lignomat Jankowy | MK Górnik Katowice | 2-0 (1-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | 1-0 (0-0) | ||
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) | |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | 0-2 (0-1) | ||
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | 1-1 (0-0) | ||
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) | |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | 0-2 (0-1) | ||
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 3-2 (2-1) | |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | przywrócono | 2-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | 2-0 (2-0) | ||
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | 3-1 (2-0) | ||
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (0-1) | |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | MK Górnik Katowice | Rozwój Katowice | 4-0 (2-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Pelikan Łowicz | 3-1 (1-1) | |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | 7-2 (3-1) | ||
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | 2-0 (2-0) | ||
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 2-1 (0-0) |