Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1945/1946
Z WikiZagłębie
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1945/1946
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 7 października 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Będzin | 5 : 2 (4:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | Czarni Sosnowiec | 0 : 3 (0:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Grodziec | 4 : 1 (1:1) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RCKS Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | TS Dąbrowa | 8 : 2 (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 28 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | 28 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | 28 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | 28 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | 28 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |