Piłka nożna: Liga III, Grupa I - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
(→WYNIKI) |
(→WYNIKI) |
||
Linia 675: | Linia 675: | ||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 691: | Linia 691: | ||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 707: | Linia 707: | ||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 744: | Linia 744: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 759: | Linia 759: | ||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 768: | Linia 768: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 836: | Linia 836: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 883: | Linia 883: | ||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 891: | Linia 891: | ||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|9-0 (3-0) | | ALIGN=center|9-0 (3-0) | ||
Linia 927: | Linia 927: | ||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|5-3 (2-1) | | ALIGN=center|5-3 (2-1) | ||
Linia 935: | Linia 935: | ||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 1004: | Linia 1004: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1012: | Linia 1012: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1019: | Linia 1019: | ||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 wo | | ALIGN=center|3-0 wo | ||
Linia 1095: | Linia 1095: | ||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|3-3 (0-1) | | ALIGN=center|3-3 (0-1) | ||
Linia 1103: | Linia 1103: | ||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1143: | Linia 1143: | ||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1172: | Linia 1172: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1180: | Linia 1180: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1212: | Linia 1212: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1295: | Linia 1295: | ||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1303: | Linia 1303: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|przełożony | | ALIGN=center|przełożony | ||
Linia 1311: | Linia 1311: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 1339: | Linia 1339: | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-1) | | ALIGN=center|3-1 (2-1) | ||
Linia 1348: | Linia 1348: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1388: | Linia 1388: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1415: | Linia 1415: | ||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[16 września]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 | | ALIGN=center|3-0 | ||
Linia 1436: | Linia 1436: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 1443: | Linia 1443: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|13.30 | | ALIGN=center|13.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-1) | | ALIGN=center|4-1 (2-1) | ||
Linia 1491: | Linia 1491: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1543: | Linia 1543: | ||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 1552: | Linia 1552: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 1560: | Linia 1560: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|3-2 (0-1) | | ALIGN=center|3-2 (0-1) | ||
Linia 1603: | Linia 1603: | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1636: | Linia 1636: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 1659: | Linia 1659: | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1687: | Linia 1687: | ||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 1704: | Linia 1704: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 1712: | Linia 1712: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1811: | Linia 1811: | ||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1819: | Linia 1819: | ||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1871: | Linia 1871: | ||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1880: | Linia 1880: | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1939: | Linia 1939: | ||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
Linia 1971: | Linia 1971: | ||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|5-1 (2-0) | | ALIGN=center|5-1 (2-0) | ||
Linia 1996: | Linia 1996: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 2031: | Linia 2031: | ||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | | ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2040: | Linia 2040: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2048: | Linia 2048: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 2108: | Linia 2108: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|4-0 (2-0) | | ALIGN=center|4-0 (2-0) | ||
Linia 2124: | Linia 2124: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2132: | Linia 2132: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2215: | Linia 2215: | ||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | | ALIGN=center|1-2 (1-0) | ||
Linia 2240: | Linia 2240: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2255: | Linia 2255: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 2292: | Linia 2292: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2323: | Linia 2323: | ||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2367: | Linia 2367: | ||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2415: | Linia 2415: | ||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2423: | Linia 2423: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 2460: | Linia 2460: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 2492: | Linia 2492: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2500: | Linia 2500: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|przełożony | | ALIGN=center|przełożony | ||
Linia 2527: | Linia 2527: | ||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2544: | Linia 2544: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2575: | Linia 2575: | ||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2611: | Linia 2611: | ||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|1-3 (1-1) | | ALIGN=center|1-3 (1-1) | ||
Linia 2627: | Linia 2627: | ||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2667: | Linia 2667: | ||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2712: | Linia 2712: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2720: | Linia 2720: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2759: | Linia 2759: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 2787: | Linia 2787: | ||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|4-3 (2-0) | | ALIGN=center|4-3 (2-0) | ||
Linia 2804: | Linia 2804: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2811: | Linia 2811: | ||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2864: | Linia 2864: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 2884: | Linia 2884: | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2915: | Linia 2915: | ||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 2924: | Linia 2924: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2992: | Linia 2992: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2999: | Linia 2999: | ||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3023: | Linia 3023: | ||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3067: | Linia 3067: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 3075: | Linia 3075: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 3135: | Linia 3135: | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 3168: | Linia 3168: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3176: | Linia 3176: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 3240: | Linia 3240: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | | ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3255: | Linia 3255: | ||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3287: | Linia 3287: | ||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3339: | Linia 3339: | ||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3348: | Linia 3348: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3408: | Linia 3408: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
Linia 3443: | Linia 3443: | ||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 3452: | Linia 3452: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|2-4 (0-2) | | ALIGN=center|2-4 (0-2) | ||
Linia 3460: | Linia 3460: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 3519: | Linia 3519: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | | ALIGN=center|3-2 (1-0) | ||
Linia 3527: | Linia 3527: | ||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-1) | | ALIGN=center|3-2 (2-1) |
Wersja z 20:10, 22 lut 2021
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Kietrz | 32 | 66 | 19 | 9 | 4 | 62 | 28 |
2 | Lignomat Jankowy | 32 | 54 | 14 | 12 | 6 | 41 | 30 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 39 | 36 |
4 | GKS Jastrzębie | 32 | 49 | 12 | 13 | 7 | 45 | 32 |
5 | Varta-Odra Namysłów | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 42 | 35 |
6 | WKS/Marko Wieluń | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 40 | 35 |
7 | Unia Skierniewice | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 45 | 37 |
8 | Astra Krotoszyn | 32 | 46 | 11 | 13 | 8 | 40 | 25 |
9 | CKS Czeladź | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 37 | 35 |
10 | Rozwój Katowice | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 44 | 41 |
11 | Pelikan Łowicz | 32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 39 | 48 |
12 | Mień Lipno | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 32 | 46 |
13 | Start Łódź | 32 | 40 | 12 | 4 | 16 | 31 | 37 |
14 | Górnik Pszów | 32 | 39 | 10 | 9 | 13 | 32 | 48 |
15 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 28 | 45 |
16 | Concordia Knurów | 32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 32 | 45 |
17 | Rymer Niedobczyce | 32 | 23 | 5 | 8 | 19 | 22 | 48 |
18 | Kujawy Włocławek | - | - | - | - | - | - | - |
Kujawy Włocławek po siódmej kolejce wycofały się z rozgrywek a ich wyniki anulowano. Drużyna ta była kontynuacją występującej w poprzednim sezonie w II lidze drużyny używającej kolejno różnych nazw i kończącej rozgrywki jako Kujawiak-Wisła Włocławek.
W trakcie rozgrywek nastąpiła fuzja drugoligowej Varty Namysłów i trzecioligowej Odry Opole. W jej wyniku na boiskach II ligi występowała Odra-Varta Opole a w III lidze Varta-Odra Namysłów.
Zdegradowany w sezonie 1998/99 z drugiej ligi Naprzód Rydułtowy nie przystąpił jesienią 1999 do rozgrywek III ligi, w tej sytuacji dodatkowo powinien utrzymać się najwyżej sklasyfikowany ze zdegradowanych drużyn Górnik Pszów ale i on nie przystąpił do gry. Ostatecznie utrzymał się Włókniarz Konstantynów Łódzki.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Kietrz | - | 3-1 | 1-1 | 2-0 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 0-0 | 2-2 | 2-0 | 2-0 | 4-1 | 1-0 | 3-0 | 3-0 | 4-1 | 4-0 | 2-0 |
2 | Lignomat Jankowy | 0-0 | - | 4-1 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-2 | 1-0 | 3-0 | 3-1 | 2-0 | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 3-0 | - |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 | 0-0 | - | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 3-0 | 1-2 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 1-2 | 5-3 | 3-1 | 1-0 | - |
4 | GKS Jastrzębie | 0-1 | 3-3 | 2-1 | - | 1-1 | 0-0 | 3-0 | 0-0 | 3-1 | 1-0 | 1-0 | 3-2 | 3-0 | 5-1 | 4-1 | 1-1 | 0-0 | 9-0 |
5 | Varta-Odra Namysłów | 1-1 | 1-3 | 3-0 | 2-1 | - | 2-0 | 4-3 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 2-0 | 3-2 | 0-0 | 2-1 | 4-0 | 3-0* |
6 | WKS/Marko Wieluń | 2-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | - | 2-1 | 1-1 | 3-0 | 3-5 | 3-1 | 3-0 | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | - |
7 | Unia Skierniewice | 1-1 | 0-1 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | - | 2-0 | 3-0 | 0-1 | 2-2 | 1-2 | 2-3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | 1-0 | - |
8 | Astra Krotoszyn | 1-1 | 5-1 | 2-0 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | - | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 2-0 | - |
9 | CKS Czeladź | 1-2 | 1-0 | 3-0 | 1-1 | 0-0 | 1-2 | 0-0 | 1-1 | - | 1-0 | 0-2 | 3-1 | 1-0 | 0-0 | 3-2 | 2-1 | 5-1 | - |
10 | Rozwój Katowice | 4-1 | 1-1 | 4-0 | 1-0 | 2-1 | 0-4 | 4-5 | 2-0 | 0-2 | - | 3-1 | 1-1 | 1-2 | 1-1 | 4-0 | 1-0 | 1-0 | - |
11 | Pelikan Łowicz | 3-1 | 4-1 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 1-3 | 0-7 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 2-1 | 1-0 | 1-2 | 3-2 | 2-0 | - |
12 | Mień Lipno | 3-2 | 1-0 | 1-1 | 1-1 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | - | 0-1 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 1-0 | - |
13 | Start Łódź | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 4-0 | 0-2 | 1-0 | 0-3 | 3-0 | 0-1 | 1-1 | 4-1 | 3-0 | - | 0-1 | 0-0 | 1-0 | 2-2 | 3-0* |
14 | Górnik Pszów | 1-2 | 1-1 | 0-2 | 2-4 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | 0-4 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 3-2 | 0-1 | - | 1-1 | 2-1 | 1-1 | - |
15 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 1-1 | 2-0 | 0-1 | 1-3 | 2-1 | 0-1 | 0-1 | 2-1 | - | 0-1 | 3-1 | - |
16 | Concordia Knurów | 2-2 | 0-2 | 1-1 | 0-1 | 4-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 0-4 | 1-1 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 0-1 | 3-0 | - | 1-0 | - |
17 | Rymer Niedobczyce | 1-5 | 1-1 | 0-0 | 0-2 | 0-1 | 3-0 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | 2-2 | 0-1 | 4-0 | 2-0 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | - | - |
18 | Kujawy Włocławek | - | - | - | - | - | 2-3 | - | - | - | - | 1-4 | - | - | - | - | - | 0-1 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 sierpnia 1998 | 14.30 | 0-1 (0-0) | ||
1 | 8 sierpnia 1998 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) | |
1 | 8 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (1-0) | |
1 | 8 sierpnia 1998 | 17.00 | 3-1 (1-1) | ||
1 | 8 sierpnia 1998 | 18.00 | GKS Jastrzębie | CKS Czeladź | 3-1 (2-0) |
1 | 8 sierpnia 1998 | Włókniarz Kietrz | 2-0 (1-0) | ||
1 | 8 sierpnia 1998 | Odra Opole | 2-1 (1-1) | ||
1 | 8 sierpnia 1998 | 0-0 (0-0) | |||
1 | 8 sierpnia 1998 | 2-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | GKS Jastrzębie | 2-0 (1-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-1) | |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (2-0) | |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | Odra Opole | 0-0 (0-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | 1-0 (1-0) | ||
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | 0-7 (0-3) | ||
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | 1-1 (0-0) | ||
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | 0-1 (0-0) | ||
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (0-0) | |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | 3-0 (2-0) | ||
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | 3-0 (3-0) | ||
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | 0-1 (0-0) | |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | 1-1 (0-0) | ||
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | 2-1 (0-1) | ||
3 | 19 sierpnia 1998 | 18.00 | Odra Opole | Włókniarz Kietrz | 1-1 (0-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 18.00 | GKS Jastrzębie | 9-0 (3-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 1-0 (0-0) | |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 5-3 (2-1) | |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Odra Opole | 1-1 (1-1) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | 2-3 (0-1) | ||
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | 2-2 (1-0) | ||
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | 0-1 (0-1) | ||
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | 0-0 (0-0) | ||
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 26 sierpnia 1998 | Lignomat Jankowy | Włókniarz Kietrz | 0-0 (0-0) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) | ||
5 | 26 sierpnia 1998 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 4-0 (1-0) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | Odra Opole | 3-0 wo | ||
5 | 26 sierpnia 1998 | 3-1 (2-1) | |||
5 | 26 sierpnia 1998 | 1-2 (1-1) | |||
5 | 26 sierpnia 1998 | 1-1 (0-0) | |||
5 | 26 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | 0-2 (0-0) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 29 sierpnia 1998 | 14.00 | 1-0 (0-0) | ||
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 2-0 (1-0) | |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Lignomat Jankowy | 3-3 (0-1) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (1-0) | |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | 0-0 (0-0) | |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | 1-1 (1-0) | ||
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | 1-4 (0-0) | ||
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | 1-1 (1-1) | ||
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.30 | Odra Opole | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 1-1 (0-0) | |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Odra Opole | 1-0 (1-0) |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) | |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | 2-0 (1-0) | |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | 0-1 (0-0) | ||
7 | 5 września 1998 | 16.00 | 0-1 (0-1) | ||
7 | 5 września 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-0 (0-0) | |
7 | 5 września 1998 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
7 | 5 września 1998 | 17.00 | 3-0 wo |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 9 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 0-0 (0-0) | |
8 | 9 września 1998 | 16.00 | 2-1 (1-0) | ||
8 | 9 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | 3-2 (1-0) | |
8 | 9 września 1998 | 16.00 | 1-1 (1-1) | ||
8 | 9 września 1998 | 16.00 | 1-0 (0-0) | ||
8 | 9 września 1998 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
8 | 9 września 1998 | 17.00 | Odra Opole | 1-0 (0-0) | |
8 | GKS Jastrzębie | przełożony | |||
8 | Zagłębie Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 1-2 (1-1) | |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 3-1 (2-1) | |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-0) | |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | 3-0 (1-0) | ||
9 | 12 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | 1-2 (1-0) | |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | 1-2 (0-2) | ||
9 | 12 września 1998 | 16.00 | 1-0 (0-0) | ||
9 | 13 września 1998 | 15.00 | Odra Opole | 1-0 (1-0) | |
9 | Lignomat Jankowy | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 16 września 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 3-0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 19 września 1998 | 11.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) | |
10 | 19 września 1998 | 13.30 | GKS Jastrzębie | 4-1 (2-1) | |
10 | 19 września 1998 | 14.30 | 0-3 (0-1) | ||
10 | 19 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 4-0 (2-0) | |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 3-1 (2-0) | |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | 1-2 (1-0) | |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | 1-0 (0-0) | ||
10 | 19 września 1998 | 16.30 | Odra Opole | 0-1 (0-0) | |
10 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 26 września 1998 | 15.00 | 1-2 (1-1) | ||
11 | 26 września 1998 | 15.00 | 0-1 (0-1) | ||
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 2-0 (0-0) | |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (3-0) | |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 0-2 (0-1) | |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Odra Opole | 3-2 (0-1) | |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | 0-0 (0-0) | |
11 | 27 września 1998 | 11.15 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
11 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 3 października 1998 | 13.00 | GKS Jastrzębie | 0-0 (0-0) | |
12 | 3 października 1998 | 14.30 | 0-0 (0-0) | ||
12 | 3 października 1998 | 15.00 | Włókniarz Kietrz | 2-0 (2-0) | |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | CKS Czeladź | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (2-0) |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | 4-5 (1-3) | ||
12 | 3 października 1998 | 15.00 | 1-2 (0-0) | ||
12 | 3 października 1998 | 16.00 | Odra Opole | 4-0 (1-0) | |
12 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Włókniarz Kietrz | 0-2 (0-0) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-1) | |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-1) | |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Odra Opole | 2-1 (1-1) | |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | 3-0 (1-0) | ||
13 | 10 października 1998 | 15.00 | CKS Czeladź | 0-4 (0-1) | |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | 3-2 (3-1) | ||
13 | 10 października 1998 | 15.00 | 2-0 (1-0) | ||
13 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 17 października 1998 | 12.00 | Lignomat Jankowy | 3-0 (1-0) | |
14 | 17 października 1998 | 14.30 | 1-0 (1-0) | ||
14 | 17 października 1998 | 15.00 | Włókniarz Kietrz | 4-1 (4-0) | |
14 | 17 października 1998 | 15.00 | CKS Czeladź | 0-0 (0-0) | |
14 | 17 października 1998 | 15.00 | 4-0 (4-0) | ||
14 | 17 października 1998 | 15.30 | Odra Opole | 0-0 (0-0) | |
14 | 17 października 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (0-0) |
14 | 18 października 1998 | 14.00 | 2-0 (1-0) | ||
14 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Włókniarz Kietrz | 1-2 (1-1) | |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Zagłębie Sosnowiec | Odra Opole | 2-1 (1-0) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | GKS Jastrzębie | 0-1 (0-0) | |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | 1-1 (0-0) | ||
15 | 24 października 1998 | 14.30 | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | 2-2 (0-1) | ||
15 | 24 października 1998 | 15.00 | 2-1 (0-0) | ||
15 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 31 października 1998 | 14.00 | Odra Opole | 2-1 (2-0) | |
16 | 31 października 1998 | 14.00 | 0-0 (0-0) | ||
16 | 31 października 1998 | 14.30 | Włókniarz Kietrz | 4-1 (1-1) | |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) | |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | GKS Jastrzębie | 5-1 (2-0) | |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | 0-4 (0-2) | ||
16 | 31 października 1998 | 14.30 | 1-0 (0-0) | ||
16 | 3 listopada 1998 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) | |
16 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | CKS Czeladź | Włókniarz Kietrz | 1-2 (0-1) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Zagłębie Sosnowiec | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-0) | |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Odra Opole | 2-1 (1-0) | |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | 2-1 (0-1) | ||
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | 1-0 (0-0) | ||
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | 1-0 (0-0) | ||
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | 2-0 (1-0) | ||
17 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 13 listopada 1998 | Zagłębie Sosnowiec | 4-0 (2-0) | ||
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Lignomat Jankowy | 0-2 (0-0) | |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | CKS Czeladź | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-0) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Odra Opole | 1-1 (0-1) | |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | 1-1 (1-0) | ||
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | 0-1 (0-1) | ||
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | 1-0 (1-0) | ||
18 | 15 listopada 1998 | 11.15 | 1-3 (0-1) | ||
18 | Włókniarz Kietrz | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 27 marca 1999 | 11.00 | 0-0 (0-0) | ||
19 | 27 marca 1999 | 11.00 | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
19 | 27 marca 1999 | 11.15 | 0-0 (0-0) | ||
19 | 27 marca 1999 | 13.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-2 (1-0) | |
19 | 27 marca 1999 | 13.00 | 0-0 (0-0) | ||
19 | 28 marca 1999 | 11.15 | 1-2 (1-0) | ||
19 | 28 marca 1999 | 15.00 | Włókniarz Kietrz | Varta-Odra Namysłów | 1-1 (0-0) |
19 | 28 marca 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
19 | GKS Jastrzębie | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 kwietnia 1999 | 16.00 | 0-1 (0-1) | ||
20 | 2 kwietnia 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | CKS Czeladź | 3-0 (0-0) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) | |
20 | 3 kwietnia 1999 | 15.00 | 2-0 (1-0) | ||
20 | 3 kwietnia 1999 | 15.30 | 1-1 (0-1) | ||
20 | 3 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 0-3 (0-0) | |
20 | 3 kwietnia 1999 | 16.00 | Varta-Odra Namysłów | GKS Jastrzębie | 2-1 (1-1) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 16.00 | 1-1 (1-0) | ||
20 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | Lignomat Jankowy | 3-1 (2-0) |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 3-0 (1-0) | |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | 1-1 (0-0) | ||
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | 0-4 (0-2) | ||
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | 3-0 (1-0) | ||
21 | 11 kwietnia 1999 | 11.15 | 2-2 (1-1) | ||
21 | 11 kwietnia 1999 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-0 (1-0) | |
21 | Varta-Odra Namysłów | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 17 kwietnia 1999 | 15.30 | CKS Czeladź | 3-0 (1-0) | |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 4-1 (3-0) | |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Varta-Odra Namysłów | 0-2 (0-0) | |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | 0-1 (0-0) | ||
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | 2-1 (0-0) | ||
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | 1-2 (0-1) | ||
22 | 17 kwietnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-0 (0-0) | |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | GKS Jastrzębie | przełożony |
22 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Włókniarz Kietrz | 0-1 (0-1) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 1-1 (1-1) | |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) | |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | 1-1 (0-1) | ||
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | 1-0 (1-0) | ||
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | 3-0 (2-0) | ||
23 | 21 kwietnia 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
23 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 24 kwietnia 1999 | 15.30 | Varta-Odra Namysłów | Lignomat Jankowy | 1-3 (1-1) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 1-0 (0-0) | |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 1-0 (1-0) | |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | 2-0 (1-0) | ||
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | CKS Czeladź | 1-1 (0-1) | |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | 0-1 (0-0) | ||
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | 1-1 (0-0) | ||
24 | 25 kwietnia 1999 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (0-0) | |
24 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 1 maja 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | 1-1 (1-1) | |
25 | 1 maja 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | |
25 | 1 maja 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | 1-0 (1-0) | |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 2-1 (1-1) | |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | 3-0 (1-0) | ||
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 0-1 (0-0) | |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | 4-0 (2-0) | ||
25 | 2 maja 1999 | 11.15 | 3-2 (2-1) | ||
25 | Zagłębie Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 8 maja 1999 | 14.00 | nie odbył się | ||
26 | 8 maja 1999 | 15.30 | Varta-Odra Namysłów | 4-3 (2-0) | |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 3-0 (1-0) | |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) | |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 0-0 (0-0) | |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | 2-1 (0-0) | ||
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 5-1 (2-0) | |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | 1-1 (1-1) | ||
26 | Lignomat Jankowy | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 12 maja 1999 | Lignomat Jankowy | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | 15 maja 1999 | 12.00 | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-1) | |
27 | 15 maja 1999 | 14.30 | Włókniarz Kietrz | 1-5 (0-2) | |
27 | 15 maja 1999 | 16.30 | 2-3 (1-2) | ||
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 1-1 (1-0) | |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-2 (1-1) | |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 0-0 (0-0) | |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 3-0 (1-0) | |
27 | 16 maja 1999 | 11.15 | 3-1 (0-0) | ||
27 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 22 maja 1999 | 11.00 | 2-1 (0-0) | ||
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 3-0 (2-0) | |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 2-2 (1-0) | |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) | |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 0-0 (0-0) | |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | 3-0 (1-0) | ||
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 0-2 (0-1) | |
28 | 22 maja 1999 | 18.00 | GKS Jastrzębie | 0-0 (0-0) | |
28 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 3-0 (2-0) | |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) | |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (2-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-1) | |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | 1-0 (1-0) | ||
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 3-1 (1-0) | |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | 4-1 (3-0) | ||
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
29 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | 28 maja 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | CKS Czeladź | 2-1 (1-1) |
30 | 29 maja 1999 | 12.00 | 0-1 (0-0) | ||
30 | 29 maja 1999 | 16.30 | 0-1 (0-0) | ||
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 5-1 (1-1) | |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-0) | |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 0-1 (0-1) | |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | 1-3 (1-0) | ||
30 | 30 maja 1999 | 11.15 | Włókniarz Kietrz | 3-1 (2-1) | |
30 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 2 czerwca 1999 | 17.00 | 2-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (0-0) |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) | |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 2-1 (2-0) | |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | 1-0 (1-0) | ||
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | 2-2 (2-1) | ||
31 | 5 czerwca 1999 | 18.00 | Varta-Odra Namysłów | 2-0 (1-0) | |
31 | 6 czerwca 1999 | 17.00 | 2-0 (0-0) | ||
31 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 2-2 (1-1) | |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 1-1 (1-0) | |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 2-1 (0-1) | |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | 2-0 (2-0) | ||
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | 2-2 (0-0) | ||
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | 1-3 (0-2) | ||
32 | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 11/12/13 czerwca [1999] | Lignomat Jankowy | Zagłębie Sosnowiec | 4-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | 3-2 (1-2) | |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 4-1 (2-0) | |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (0-0) | |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 2-4 (0-2) | |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 4-1 (2-0) | |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | 3-5 (0-4) | ||
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | 0-0 (0-0) | ||
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | 2-0 (1-0) | ||
33 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | CKS Czeladź | 2-2 (1-0) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | 3-2 (1-0) | |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | 3-2 (2-1) | |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | 2-0 (1-0) | ||
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | 2-0 (1-0) | ||
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | 3-1 (2-1) | ||
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
34 | pauza |