Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 08) 10.10.2020: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 53: | Linia 53: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 8 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[10 października]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[10 października]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[11 października]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[28 października]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[4 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:55, 16 sty 2021
SPRAWOZDANIE
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0) |
---|
Sezon 2020/2021 – I Liga - Kolejka 8: 10 października 2020 (sobota, godz. 18:00), Bełchatów, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) - Michał Hnatkiewicz (Wrocław), Jakub Zalewski (Wrocław). Techniczny: Paweł Malec (Łódź) |
1. Paweł Lenarcik
70. Marcin Sierczyński
4. Seweryn Michalski 85"
21. Mariusz Magiera
2. Mateusz Szymorek
30. Łukasz Wroński
5. Michał Pawlik 24'
19. Waldemar Gancarczyk 45+2' (85' 10. Dawid Flaszka)
71. Patryk Makuch 72'
24. Bartłomiej Eizenchart (64' 7. Szymon Łapiński 70' 88' 88')
59. Przemysław Zdybowicz (64' 8. Damian Hilbrycht)
Trener: Marcin Węglewski
1. Kacper Chorążka
27. Łukasz Turzyniecki
18. Lukáš Ďuriška
26. Mateusz Grudziński 67'
94. Dawid Gojny
9. Mateusz Szwed (46' 28. Michał Kieca)
6. João Oliveira (66' 14. Filip Karbowy 82')
10. Martim Maia (87' 99. Jakub Sangowski)
11. Patryk Mularczyk (66' 8. Szymon Pawłowski)
30. Patryk Małecki (74' 15. Kamil Antonik 80')
9. Gonçalo Gregório
Trener: Krzysztof Dębek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów |
POZOSTAŁE MECZE 8 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 9 października 2020 | Widzew Łódź | Sandecja Nowy Sącz | 2 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 9 października 2020 | Miedź Legnica | GKS 1962 Jastrzębie | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 10 października 2020 | Arka Gdynia | ŁKS Łódź | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 10 października 2020 | Stomil Olsztyn | Resovia | 1 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 11 października 2020 | Korona Kielce | Odra Opole | 0 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 28 października 2020 | Radomiak Radom | GKS Tychy | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 4 listopada 2020 | Chrobry Głogów | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | 18 listopada 2020 | Puszcza Niepołomice | Górnik Łęczna | 1 : 0 (1:0) |
TABELA PO KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]