Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 04) 17.08.2020: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 53: | Linia 53: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 4 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' :''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' :''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|} | |||
==TABELA PO 4 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] | |||
==TABELA PO KOLEJCE== | ==TABELA PO KOLEJCE== |
Wersja z 13:25, 12 sty 2021
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 1:2 (0:01) |
---|
Sezon 2020/2021 – I Liga - Kolejka 1: 19 września 2020 (sobota, godz. 17:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Wojciech Myć (Lublin) - Bolesław Rosa (Warszawa), Filip Sierant (Warszawa). Techniczny: Damian Gawęcki (Kielce) 0 : 1 Michał Trąbka 16' |
13. Krystian Stępniowski
16. Dawid Ryndak
18. Lukáš Ďuriška
26. Mateusz Grudziński
94. Dawid Gojny
9. Mateusz Szwed (60' 11. Patryk Mularczyk)
6. João Oliveira 59' (60' 14. Filip Karbowy 90+3')
10. Martim Maia
8. Szymon Pawłowski (86' 28. Michał Kieca)
30. Patryk Małecki
88. Olaf Nowak (46' 7. Gonçalo Gregório)
Trener: Krzysztof Dębek
1. Arkadiusz Malarz
6. Maciej Wolski
5. Maciej Dąbrowski
2. Jan Sobociński
3. Adrian Klimczak (72' 8. Kamil Dankowski)
20. Pirulo
29. Maksymilian Rozwandowicz 80' (82' 24. Jakub Tosik)
19. Michał Trąbka
42. Dragoljub Srnić (46' 11. Tomasz Nawotka)
16. Adam Ratajczyk (46' 17. Piotr Gryszkiewicz)
9. Samu Corral (46' 22. Łukasz Sekulski 59')
Trener: Wojciech Stawowy
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź |
POZOSTAŁE MECZE 4 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2020 | : (:) |
TABELA PO 4 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]
TABELA PO KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź (s) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 15 | 2 |
2 | Górnik Łęczna (b) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 11 | 1 |
3 | Arka Gdynia (s) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12 | 4 |
4 | Radomiak Radom | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10 | 4 |
5 | Odra Opole | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 5 | 5 |
6 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 6 | 1 |
7 | GKS Tychy | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5 | 5 |
8 | Miedź Legnica | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 |
9 | Chrobry Głogów | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 |
10 | Korona Kielce (s) | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5 | 6 |
11 | Widzew Łódź (b) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4 | 9 |
12 | Puszcza Niepołomice | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 |
13 | Stomil Olsztyn | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 |
14 | Zagłębie Sosnowiec | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4 | 5 |
15 | Resovia (b) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 |
16 | GKS Bełchatów | 5 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 |
17 | GKS 1962 Jastrzębie | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 10 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]