KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 617: | Linia 617: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec(piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|''' | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|2]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|3]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|4]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|5]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|6]] | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17. | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|8]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|9]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 21.09.2020|10]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 21.09.2020|11]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 21.09.2020|12]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 21.09.2020|13]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 21.09.2020|14]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 21.09.2020|15]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:54, 16 paź 2020
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
PROGRES
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
R | P | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6 | 11 | 16 | 15 | 8 | 14 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |