Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1990/1991: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 8: | Linia 8: | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 130: | Linia 189: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
==Runda zasadnicza== | ==Runda zasadnicza== | ||
Wersja z 12:08, 6 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1990/1991
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Unia Oświęcim | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | - |
9 | Zagłębie Sosnowiec | - |
10 | ??? | SPADEK |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
Runda zasadnicza
1 Polonia Bytom 18 32 16 0 2 79 38
2 Unia Oświęcim 18 24 11 2 5 78 52
3 Towimor Toruń 18 22 11 0 7 67 64
4 Naprzód Janów 18 20 9 2 7 71 74
5 Cracovia 18 20 8 4 6 78 66
6 Podhale Nowy Targ 18 20 10 0 8 88 57
7 GKS Tychy 18 17 8 1 9 77 74
8 GKS Katowice 18 16 6 4 8 84 76
9 Zagłębie Sosnowiec 18 9 3 3 12 71 92
10 ŁKS Łódź 18 0 0 0 18 39 139
Grupa "Silniejsza" Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 1 Polonia Bytom 28 49 24 1 3 118 65 +53 2 Unia Oświęcim 28 34 16 2 10 119 82 +37 3 Podhale Nowy Targ 28 32 15 2 11 124 87 +37 4 Naprzód Janów 28 29 13 3 12 97 111 -14 5 Cracovia 28 28 11 6 11 110 107 +3 6 Towimor Toruń 28 26 12 2 14 99 105 -6 Grupa "Słabsza" Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 7 GKS Katowice 24 24 10 4 10 125 107 +18 8 GKS Tychy 24 19 9 1 14 103 117 -14 9 Zagłębie Sosnowiec 24 15 6 3 15 102 115 -13 10 ŁKS Łódź 24 8 4 0 20 67 168 -101
= Awans do ćwierćfinału
Play-off Ćwierćfinały Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 5:2, 2:11 Unia Oświęcim - GKS Katowice 2-0 5:3, 4:1 Podhale Nowy Targ - Towimor Toruń 2-1 8:2, 4:4 (k. 0:1), 7:0 Naprzód Janów - Cracovia 2-0 6:3, 4:2 Półfinały Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 6:3, 6:0 Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2-1 4:0, 2:4, 6:4 Mecze o miejsca 5-8 Cracovia - GKS Tychy 2-1 2:4, 6:4, 8:5 Towimor Toruń - GKS Katowice 2-0 6:4, 6:1 Mecz o 7. miejsce GKS Tychy - GKS Katowice 2-0 6:4, 7:3 Mecz o 5. miejsce Towimor Toruń - Cracovia 2-0 3:3 (k. 3:2), 3:1 Mecz o 3. miejsce Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów 2-0 5:1, 5:3 Finał Polonia Bytom - Unia Oświęcim 2-0 5:2, 3:2 Baraż o utrzymanie Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2-0 5:2, 2:8, 10:9
Spadek: ŁKS Łódź
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
Sezon zasadniczy
Runda I
Runda II
Runda III
Runda IV
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |