Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 307: | Linia 307: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 września, 16:30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 316: | Linia 316: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 16:30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 325: | Linia 325: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja II Będzin 1-2 Strażak Nowa Wieś 9 września, 16:30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 334: | Linia 334: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 6-0 UKS Sławków 9 września, 16:30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 343: | Linia 343: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice 1-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 11:00 | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 352: | Linia 352: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gmina II Psary 3-2 Niegowoniczki 2018 9 września, 16:30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 384: | Linia 384: | ||
|} | |} | ||
Kolejka 2 - 8-9 września | Kolejka 2 - 8-9 września | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== |
Wersja z 15:08, 21 wrz 2018
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | |||||||
2 | [[]] | |||||||
3 | [[]] | |||||||
4 | [[]] | |||||||
5 | [[]] | |||||||
6 | [[]] | |||||||
7 | [[]] | |||||||
8 | [[]] | |||||||
9 | [[]] | |||||||
10 | [[]] | |||||||
11 | [[]] | |||||||
12 | [[]] | |||||||
13 | [[]] | |||||||
14 | [[]] | |||||||
15 | [[]] | |||||||
16 | [[]] |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Strażak Nowa Wieś | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | JSP Warta Zawiercie | Jedność Strzyżowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | KS Mydlice | Orzeł II Dąbie | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | UKS Sławków | Promień Strzemieszyce Małe | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | Niegowoniczki 2018 | Zagłębiak Tucznawa | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
JSP Warta Zawiercie 2-2 Jedność Strzyżowice 2 września, 17:00 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Sarmacja II Będzin 2 września, 17:00 Strażak Nowa Wieś 5-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2 września, 17:00 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-5 Gmina II Psary 2 września, 17:00 Niegowoniczki 2018 0-10 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00 UKS Sławków - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00 nie odbył się
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | [[JSP Warta Zawiercie 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 września, 16:30 | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 16:30 | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | [[Sarmacja II Będzin 1-2 Strażak Nowa Wieś 9 września, 16:30 | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | [[Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 6-0 UKS Sławków 9 września, 16:30 | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | [[Jedność Strzyżowice 1-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 11:00 | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | [[Gmina II Psary 3-2 Niegowoniczki 2018 9 września, 16:30 | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2 - 8-9 września
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zew Kazimierz | Jedność Strzyżowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Strażak Nowa Wieś | Warta Zawiercie | 5 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Niegowoniczki 2018 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0 : 7 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | KS Mydlice | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zagłębiak Tucznawa | Promień Strzemieszyce Małe | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | UKS Sławków | Gmina II Psary | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |