Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 6: | Linia 6: | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=15%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=23%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=23%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] ( | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|Orzeł Miedary | |||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|Odra Miasteczko Śląskie | | ALIGN=center|Odra Miasteczko Śląskie | ||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SKS Łagisza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sokół Orzech | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Źródło Kromołów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Bobrowniki Śląskie | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Silesia Miechowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 sierpnia]] [[2018]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Drama Zbrosławice | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | ||
|} | |||
Wersja z 21:01, 12 sie 2018
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | AKS Niwka | Orzeł Miedary | 3 : 5 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Szczakowianka Jaworzno | Odra Miasteczko Śląskie | 1 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Łazowianka Łazy | SKS Łagisza | 1 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Tęcza Błędów | Sokół Orzech | 3 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Źródło Kromołów | Górnik Bobrowniki Śląskie | 6 : 2 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | Silesia Miechowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | Drama Zbrosławice | Górnik Wojkowice | 2 : 4 (?:?) |