Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" ! WIDTH=10%|LP ! <ellipsis>”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 30: | Linia 30: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmata Wolbrom|Sarmata Wolbrom]] | | ALIGN=LEFT|[[Sarmata Wolbrom|Sarmata Wolbrom]] | ||
| ALIGN=center|[[Wolbrom]] | | ALIGN=center|[[Wolbrom]] | ||
|} | |||
==Tabela końcowa== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} |
Wersja z 21:02, 11 mar 2018
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | ŻTGS Hakoach Będzin | Będzin |
2 | KS Zagłębianka Będzin | Będzin |
3 | TS Dąbrowa | Dąbrowa Górnicza |
4 | TS Vesta Olkusz | Olkusz |
5 | Sarmata Wolbrom | Wolbrom |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |