Trzy Korony Żarnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 20: | Linia 20: | ||
===Lata 2000 - 2015=== | ===Lata 2000 - 2015=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 34: | Linia 34: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2000/2001|'''2000/2001''']] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 44: | Linia 44: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2001/2002|'''2001/2002''']] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 53: | Linia 53: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2002/2003|'''2002/2003''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/16 | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2003/2004|'''2003/2004''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|-/17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BARAŻE O UTRZYMANIE KLASY A | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2004/2005|'''2004/2005''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2004/2005|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2005/2006|'''2005/2006''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2005/2006|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2006/2007|'''2006/2007''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2006/2007|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 102: | Linia 102: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2007/2008|'''2007/2008''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2007/2008|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2008/2009|'''2008/2009''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2008/2009|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2009/2010|'''2009/2010''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2009/2010|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 132: | Linia 132: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2010/2011|'''2010/2011''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2010/2011|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2011/2012|'''2011/2012''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A ( | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2011/2012|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2012/2013|'''2012/2013''']] | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2012/2013|'''2012/2013''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2012/2013|Klasa A | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2012/2013|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2013/2014|'''2013/2014''']] | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2013/2014|'''2013/2014''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2013/2014|Klasa A | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2013/2014|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|AWANS | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|'''2014/2015''']] | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|'''2014/2015''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Kraków I | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|'''2015/2016''']] | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|'''2015/2016''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków I | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|'''2016/2017''']] | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|'''2016/2017''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017|Klasa A | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018|'''2017/2018''']] | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018|'''2017/2018''']] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2017/2018|Klasa A | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2017/2018|Klasa A (Olkusz)]] (7) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?/? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 07:55, 26 lip 2017
XXXXX | |
Data powstania | ???? |
Poprzednie nazwy | ???? |
Barwy | .... |
Adres | ul........, 00-000 ???? |
Stadion | ul....., 00-000 ??? |
Hala sportowa | |
Sekcje sportowe | piłka nożna, ... |
[ Strona internetowa] |
Trzy Korony Żarnowiec
Sekcja piłki nożnej
Lata 2000 - 2015
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2000/2001 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
2001/2002 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
2002/2003 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | ?/16 | 30 | - | - | - | - |
2003/2004 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | -/17 | - | - | - | - | BARAŻE O UTRZYMANIE KLASY A |
2004/2005 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2005/2006 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2006/2007 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2007/2008 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2008/2009 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2009/2010 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2010/2011 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2011/2012 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2012/2013 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2013/2014 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | AWANS |
2014/2015 | Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Kraków I | ?/? | - | - | - | - | - |
2015/2016 | Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków I | ?/? | - | - | - | - | SPADEK |
2016/2017 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2017/2018 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |