RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1951: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 185: | Linia 185: | ||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | ===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : 7''' (?:?) | |||
|} | |||
=='''WYNIKI I TABELA KOŃCOWA - SEZON 1951 - II LIGA GRUPA 4'''== | =='''WYNIKI I TABELA KOŃCOWA - SEZON 1951 - II LIGA GRUPA 4'''== |
Wersja z 21:19, 10 lip 2017
Liga II, Grupa IV - pod nazwą Stal Dąbrowa Górnicza, pod którą klub RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza występował w latach 194? - 19?? (system rozgrywek wiosna/jesień)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OWKS Kraków (A) | 14 | 25 | 12 | 1 | 1 | 40 | 10 |
2 | Stal Sosnowiec | 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 32 | 13 |
3 | Górnik Knurów | 14 | 15 | 7 | 1 | 6 | 28 | 24 |
4 | Ogniwo Tarnów | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | 22 |
5 | Gwardia Kielce | 14 | 12 | 5 | 2 | 7 | 26 | 30 |
6 | Budowlani Tarnów | 14 | 10 | 4 | 2 | 8 | 20 | 31 |
7 | Włókniarz Chełmek | 14 | 10 | 4 | 2 | 8 | 15 | 30 |
8 | Stal Dąbrowa Górnicza | 14 | 6 | 2 | 2 | 10 | 12 | 34 |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
II Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 3 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 5 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 6 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 7 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
II Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 13 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | ??? 1951 (?) | ? | - | - | ? : 7 (?:?) |
WYNIKI I TABELA KOŃCOWA - SEZON 1951 - II LIGA GRUPA 4
Włókniarz Chełmek 3:1 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 2:3 Stal Sosnowiec
Gwardia Kielce 2:3 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 2:1 Budowlani Przemyśl
Stal Dąbrowa Górnicza 0:2 Ogniwo Tarnów
Stal Dąbrowa Górnicza 1:2 Górnik Knurów
OWKS Kraków 2:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 1:1 Włókniarz Chełmek
Stal Sosnowiec 6:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 1:1 Gwardia Kielce
Budowlani Przemyśl 2:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Ogniwo Tarnów 3:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Górnik Knurów 3:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 1:3 OWKS Kraków