Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 23) 12.04.2017: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 152: | Linia 152: | ||
==TABELA PO 23 KOLEJCE== | ==TABELA PO 23 KOLEJCE== | ||
1. Zagłębie Sosnowiec 23 40 11 7 5 37-32 | |||
2. Chojniczanka Chojnice 23 40 9 13 1 40-29 | |||
3. GKS Katowice 23 40 11 7 5 31-19 | |||
4. Sandecja Nowy Sącz 23 39 11 6 6 34-18 | |||
5. Olimpia Grudziądz 23 36 11 3 9 33-27 | |||
6. Miedź Legnica 23 36 10 6 7 30-17 | |||
7. Wigry Suwałki 23 35 10 5 8 36-32 | |||
8. Górnik Zabrze 23 33 9 6 8 31-25 | |||
9. Pogoń Siedlce 23 33 10 3 10 21-30 | |||
10. Stal Mielec 23 30 8 6 9 23-31 | |||
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 30 7 9 7 25-26 | |||
12. Stomil Olsztyn 23 28 7 10 6 33-24 | |||
13. Chrobry Głogów 23 27 7 6 10 35-37 | |||
14. Wisła Puławy 23 26 6 8 9 25-34 | |||
15. GKS Tychy 23 26 7 5 11 24-31 | |||
16. Bytovia Bytów 23 25 6 7 10 27-31 | |||
17. Znicz Pruszków 23 20 5 5 13 23-42 | |||
18. MKS Kluczbork 23 13 1 10 12 20-43 | |||
*Tabela po 23. kolejce | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Wersja z 18:42, 10 lip 2017
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 23) 12.04.2017
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ?:? (?:?) |
---|
Sezon 2016/2017 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 23 listopada 2016 (środa, godz. 17.45), Tychy, Stadion ???, (widzów: ???) Sędzia główny: ??? (???) 0 : 1 ??? (00') |
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy |
POZOSTAŁE MECZE 23 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
Kolejka 23 - 25-26 marca Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Sosnowiec 12 kwietnia, 18:00 (14 867) Łukasz Wolsztyński 20 - Konrad Michalak 5, Michał Fidziukiewicz 89 w pierwotnym terminie (24 marca, 20:45) odwołany z powodu powołania zawodników Zagłębia do reprezentacji narodowych Sandecja Nowy Sącz 4-1 MKS Kluczbork 25 marca, 16:00 (1318) Lukáš Kubáň 34, Michał Gałecki 55, Maciej Małkowski 58 (k), Kamil Słaby 77 - Paweł Kubiak 9 Pogoń Siedlce 1-4 Olimpia Grudziądz 5 kwietnia, 18:30 (1523) Eusébio Bancessi 63 - Jakub Łukowski 3, 6, Karol Angielski 30, 34 w pierwotnym terminie (25 marca, 17:00) odwołany z powodu powołania zawodnika Olimpii do reprezentacji narodowej GKS Tychy 1-0 Bytovia Bytów 25 marca, 15:00 (3519) Mateusz Grzybek 84 Stal Mielec 2-1 Wigry Suwałki 25 marca, 17:00 (3224) Krzysztof Drzazga 51, 70 - Damian Kądzior 58 Miedź Legnica 1-2 Chrobry Głogów 5 kwietnia, 18:30 (2997) Damian Rasak 79 - Mateusz Wieteska 22, Mateusz Machaj 90 w pierwotnym terminie (25 marca, 17:45) odwołany z powodu powołania zawodników Miedzi do reprezentacji narodowych Wisła Puławy 0-0 Chojniczanka Chojnice 25 marca, 12:45 (1653) Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Stomil Olsztyn 24 marca, 18:00 (4859) Nermin Haskić 4, Szymon Lewicki 71 - Tsubasa Nishi 52, Arkadiusz Czarnecki 57 Znicz Pruszków 1-4 GKS Katowice 4 kwietnia, 16:00 (650) Aleksander Jagiełło 85 - Grzegorz Goncerz 32, 75, Andreja Prokić 89, 90 w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany z powodu powołania zawodników GKS-u do reprezentacji narodowych
TABELA PO 23 KOLEJCE
1. Zagłębie Sosnowiec 23 40 11 7 5 37-32
2. Chojniczanka Chojnice 23 40 9 13 1 40-29
3. GKS Katowice 23 40 11 7 5 31-19
4. Sandecja Nowy Sącz 23 39 11 6 6 34-18
5. Olimpia Grudziądz 23 36 11 3 9 33-27
6. Miedź Legnica 23 36 10 6 7 30-17
7. Wigry Suwałki 23 35 10 5 8 36-32
8. Górnik Zabrze 23 33 9 6 8 31-25
9. Pogoń Siedlce 23 33 10 3 10 21-30
10. Stal Mielec 23 30 8 6 9 23-31
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 30 7 9 7 25-26
12. Stomil Olsztyn 23 28 7 10 6 33-24
13. Chrobry Głogów 23 27 7 6 10 35-37
14. Wisła Puławy 23 26 6 8 9 25-34
15. GKS Tychy 23 26 7 5 11 24-31
16. Bytovia Bytów 23 25 6 7 10 27-31
17. Znicz Pruszków 23 20 5 5 13 23-42
18. MKS Kluczbork 23 13 1 10 12 20-43
- Tabela po 23. kolejce
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | xxx (S) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Klub Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych.
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK