Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 218: | Linia 218: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 grudnia]] [[1971]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Kraków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[??? | | ALIGN=center|[[12 grudnia]] [[1971]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Kraków]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8:15 | |||
| ALIGN=center|15:8 | |||
| ALIGN=center|15:7 | |||
| ALIGN=center|10:15 | |||
| ALIGN=center|8:15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[18 grudnia]] [[1971]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 243: | Linia 256: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 grudnia]] [[1971]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 254: | Linia 267: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:30, 5 lip 2017
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Resovia Rzeszów | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | AZS Olsztyn | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AZS-AWF Warszawa | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Płomień Milowice (S) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 1971 | ??? | Gwardia Wrocław | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 8:15 | 15:13 | 11:15 | 7:15 | - |
8 | ???? 1971 | ??? | Gwardia Wrocław | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
9 | 11 grudnia 1971 (s) | ??? | Płomień Sosnowiec | Hutnik Kraków | 3 : 1 | 15:13 | 1:15 | 15:5 | 15:13 | - |
10 | 12 grudnia 1971 (n) | ??? | Płomień Sosnowiec | Hutnik Kraków | 2 : 3 | 8:15 | 15:8 | 15:7 | 10:15 | 8:15 |
11 | 18 grudnia 1971 (s) | ??? | Legia Warszawa | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
12 | 19 grudnia 1971 (n) | ??? | Legia Warszawa | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |