Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1971/1972''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1971/1972''' | ||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[MZKS Myszków]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność ...]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Azoty Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|[[Żarki]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Lechia Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 1971/1972]] | [[Kategoria:Klasa A|Sezon 1971/1972]] | ||
[[Kategoria:Klasa A (Zawiercie)|Sezon 1971/1972]] | [[Kategoria:Klasa A (Zawiercie)|Sezon 1971/1972]] |
Wersja z 10:13, 26 cze 2017
Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1971/1972
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Włókniarz Zawiercie | Stal Poręba | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Budowlani Ogrodzieniec | MZKS Myszków | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Łazowianka Łazy | Warta Zawiercie | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Kromołów | Jedność ... | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Azoty Chorzów | Żarki | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Lechia Mysłowice | Siewierz | 1 : 3 (?:?) |