Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa (Katowice IV) - Sezon 2014/2015 | Piłka nożna: Liga Okręgowa (Katowice IV) - Sezon 2014/2015 | ||
1. | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
2 | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|101 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|104 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] (B) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|} | |||
3. [[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] 30 65 21 2 7 81-34 | 3. [[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] 30 65 21 2 7 81-34 | ||
Linia 29: | Linia 218: | ||
14. [[MKS Sławków]] 30 26 7 5 18 33-79 | 14. [[MKS Sławków]] 30 26 7 5 18 33-79 | ||
*Strażak Mierzęcice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. | *Strażak Mierzęcice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Wersja z 23:23, 17 cze 2017
Piłka nożna: Liga Okręgowa (Katowice IV) - Sezon 2014/2015
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemsza Siewierz (A) | 30 | 74 | 23 | 5 | 2 | 101 | 28 |
2 | Tęcza Błędów (A) | 30 | 71 | 23 | 2 | 5 | 104 | 26 |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | Pionier Ujejsce (B) | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 41 | 70 |
16 | Strażak Mierzęcice (S) | 30 | 19 | 5 | 4 | 21 | 25 | 76 |
3. Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 65 21 2 7 81-34
4. Silesia Miechowice (Bytom) 30 55 16 7 7 62-45
5. Warta Zawiercie 30 52 16 4 10 68-45
6. ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 44 13 5 12 51-58
7. Odra Miasteczko Śląskie 30 43 12 7 11 58-53
8. Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 38 9 11 10 62-48
9. Cyklon Rogoźnik 30 38 11 5 14 43-64
10. Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 37 9 10 11 47-59
11. Polonia II Bytom 30 31 8 7 15 48-78
12. Orzeł Nakło Śląskie 30 31 9 4 17 46-68
13. Sokół Orzech 30 30 9 3 18 48-87
14. MKS Sławków 30 26 7 5 18 33-79
- Strażak Mierzęcice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.