XV Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| ALIGN=center|Kaliningrad (Rosja) | | ALIGN=center|Kaliningrad (Rosja) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[31 marca|31.03]] (cz) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|Miejski Klub im. Jana Kiepury / Energetyczne Centrum Kultury | |||
| ALIGN=center|Julia Daramy-Williams (sopran) & Maciej Granat (fortepian) | |||
| ALIGN=center|Wielka Brytania / Polska | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[2 kwietnia|02.04]] (s) | | ALIGN=center|[[2 kwietnia|02.04]] (s) |
Wersja z 14:37, 17 cze 2016
XV Międzynarodowy Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (28.03-03.04.2016)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
28.03 (pn) | 19.00 | Kościół p.w. św Joachima | Zespół Młodych Wirtuozów Państwowej Orkiestry Instrumentów Narodowych im. Osipowa | Moskwa (Rosja) |
30.03 (śr) | 19.00 | Kościół p.w. św Andrzeja Boboli | Chór Kameralny Teatru Muzycznego w Kaliningradzie | Kaliningrad (Rosja) |
31.03 (cz) | 19.00 | Miejski Klub im. Jana Kiepury / Energetyczne Centrum Kultury | Julia Daramy-Williams (sopran) & Maciej Granat (fortepian) | Wielka Brytania / Polska |
02.04 (s) | 19.00 | Sala Widowiskowa "MUZA" | Zespół Bandurzystów Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej im. M. Łysenki | Lwów (Ukraina) |
03.04 (n) | 19.00 | Sala Koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych im. Jana Kiepury | Orkiestra Kameralna Polish Camerata | Łódź |