Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 3: | Linia 3: | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | '''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | ||
== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 19: | Linia 18: | ||
! WIDTH=8%|MPKT - | ! WIDTH=8%|MPKT - | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:41, 5 sty 2016
Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | D |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | AGH Kraków | 58 : 82 | 19:19 | 13:12 | 20:27 | 6:24 | - |
2 | ???? 2015 | ??? | MKS II Dąbrowa Górnicza | Zagłębie Sosnowiec | 67 : 96 | 12:29 | 17:16 | 22:28 | 18:23 | - |
3 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | AZS Polit. Częstochowa | Zagłębie Sosnowiec | 73 : 79 | 20:21 | 23:23 | 18:14 | 12:21 | - |
11 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
11 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
12 | ??? | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | kw. 1 | kw. 2 | kw. 3 | kw. 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
13 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
18 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | ???? 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |