Andrzej Polaczkiewicz: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „{{Sportowiec infobox | sportowiec = | grafika = | opis grafiki = | data urodzenia = | miejsce urodzenia = | data śmierci = | miejsce śmierci = | dyscyplina = ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 26: | Linia 26: | ||
|1996/1997||IV liga||10||0 | |1996/1997||IV liga||10||0 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''||''' | |1996/1997||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||3||1 | ||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''13'''||'''1''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Polaczkiewicz, Andrzej]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Polaczkiewicz, Andrzej]] |
Wersja z 10:07, 10 sie 2015
Andrzej Polaczkiewicz - piłkarz
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
1996/1997 | IV liga | 10 | 0 |
1996/1997 | Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 3 | 1 |
SUMA: | 13 | 1 |