Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2004/2005: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
* 11 drużyn | * 11 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
1. RKS Grodziec (Będzin) 20 46 15 1 4 66-20 10 0 0 43-6 5 1 4 23-14 | 1. RKS Grodziec (Będzin) 20 46 15 1 4 66-20 10 0 0 43-6 5 1 4 23-14 |
Wersja z 17:41, 5 cze 2015
- 11 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (B) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. RKS Grodziec (Będzin) 20 46 15 1 4 66-20 10 0 0 43-6 5 1 4 23-14 2. Jedność Strzyżowice 20 44 14 2 4 32-10 7 2 1 16-3 7 0 3 16-7 3. Ostoja Żelisławice 20 40 13 1 6 43-23 8 0 2 25-9 5 1 4 18-14 4. Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 20 37 12 1 7 50-35 7 1 2 27-10 5 0 5 23-25 5. Błyskawica Preczów 20 36 11 3 6 34-24 6 2 2 22-8 5 1 4 12-16 6. Pogoń Łagisza (Będzin) 20 31 9 4 7 37-28 7 0 3 28-14 2 4 4 9-14 7. Mega Będzin 20 26 8 2 10 57-43 5 2 3 37-18 3 0 7 20-25 8. Orzeł Dąbie 20 20 6 2 12 19-46 4 1 5 13-18 2 1 7 6-28 9. Iskra Psary 20 16 5 1 14 29-67 3 0 7 16-24 2 1 7 13-43 10. Znicz Góra Siewierska 20 15 3 6 11 19-33 2 3 5 10-15 1 3 6 9-18 11. Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 20 7 2 1 17 16-73 1 1 8 7-33 1 0 9 9-40
- RKS Grodziec (Będzin) będzie rozgrywał wszystkie mecze rundy jesiennej na wyjazdach, a wszytkie mecze rundy wiosennej u siebie.
- Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) w rundzie jesiennej wszystkie swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie w Niegowonicach.
- 1 awans
- 2 baraż
Finał - 22 czerwca, 26 czerwca
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 22 czerwca, 17:00 Jedność Strzyżowice 0-0 LKS Wysoka Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 26 czerwca, 17:00 LKS Wysoka 2-2 Jedność Strzyżowice